Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Systemy wideokonferencyjne » Polycom

Nazwa: Producent: Oferta dla:
   

  PolycomSystem wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 300

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 300 został stworzony z myślą o zastosowaniu w pracy grupowej, małych, średnich salach konferencyjnych i biurach. System jest łatwy w użyciu, dzięki czemu obsługa i konfiguracja terminala nie sprawiają trudności. Kompaktowy, elegancki design powoduje, że całość można ukryć poza zasięgiem wzroku.
System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 500

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 500 jest idealnym rozwiązaniem dla pracy grupowej, średniej, dużej sali konferencyjnej i biura. System może komunikować się z małymi salami konferencyjnymi jak i zarówno, z pomieszczeniami wyposażonymi w dwa ekrany. Group 500 to wydajność, prosty interfejs użytkownika i elegancki design.
System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 700

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 700 to idealne rozwiązanie dla komunikacji, wymagającej najwyższej wydajności, elastyczności z dużymi salami konferencyjnymi, salami wykładowymi. Group 700 doskonale integrują dźwięk, wideo oraz wymianę danych pomiędzy uczestnikami wideokonferencji.
System wideokonferencyjny Polycom QDX 6000

Wideoterminal Polycom QDX 6000 jest najtańszym na rynku profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym High Resolution przeznaczonym do pracy grupowej w małych i średnich salach konferencyjnych wyposażonym w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (12x zoom optyczny) oraz dwa wszechkierunkowe mikrofony konferencyjne.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 187kB)
System wideokonferencyjny Polycom HDX 7000

Urządzenie wideokonferencyjne przeznaczone do pracy grupowej w małych i średnich salach konferencyjnych wyposażone w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę HD oraz wszechkierunkowy mikrofon konferencyjny. Zapewnia transmisję obrazu w rozdzielczości 576p z prędkością do 30 klatek na sekundę z wykorzystaniem protokołów TCP/IP lub technologii ISDN BRI/PRI. Zawiera kodek wyposażony w zewnętrzną obrotową kamerę, wszechkierunkowy cyfrowy mikrofon, pilot zdalnego sterowania oraz niezbędne okablowanie.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 600kB)
System wideokonferencyjny Polycom HDX 8000

Polycom HDX 8000™ to seria bardzo wysokiej klasy urządzeń konferencyjnych, która wykorzystuje standardy HD (High Definition). Jest ona przeznaczona dla organizacji, które stawiają na dużą wagę komunikacji między pracownikami. Urządzenia te doskonale integrują dźwięk, wideo oraz wymianę danych. HDX 8000 można używać zarówno w średnich jak i dużych salach konferencyjnych, co oznacza, że w konferencji może uczestniczyć więcej osób - mamy do dyspozycji większą przestrzeń przy jednoczesnym braku utraty jakości dźwięku wysyłanego z mikrofonów.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 800kB)(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1180Screen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneNEC M311XProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EProjektory VIVITEKSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne