Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Systemy wideokonferencyjne

Nazwa: Producent: Oferta dla:
   

  Systemy wideokonferencyjneSystem wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 300

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 300 został stworzony z myślą o zastosowaniu w pracy grupowej, małych, średnich salach konferencyjnych i biurach. System jest łatwy w użyciu, dzięki czemu obsługa i konfiguracja terminala nie sprawiają trudności. Kompaktowy, elegancki design powoduje, że całość można ukryć poza zasięgiem wzroku.
System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 500

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 500 jest idealnym rozwiązaniem dla pracy grupowej, średniej, dużej sali konferencyjnej i biura. System może komunikować się z małymi salami konferencyjnymi jak i zarówno, z pomieszczeniami wyposażonymi w dwa ekrany. Group 500 to wydajność, prosty interfejs użytkownika i elegancki design.
System wideokonferencyjny LifeSize Icon 600

LifeSize Icon to system o wysokiej wydajności, które oferuje radykalnie uproszczony interfejs użytkownika. Wideokonferencja staje się intuicyjna i łatwa w użyciu.
System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 700

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 700 to idealne rozwiązanie dla komunikacji, wymagającej najwyższej wydajności, elastyczności z dużymi salami konferencyjnymi, salami wykładowymi. Group 700 doskonale integrują dźwięk, wideo oraz wymianę danych pomiędzy uczestnikami wideokonferencji.
LifeSize Passport

LifeSize Passport jest pierwszym systemem wideokonferencyjnym HD z certyfikatem Skype. Dzięki temu zapewnia pełną zgodność oraz łatwą konfiguracje z najpopularniejszym komunikatorem internetowym na świecie. Idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
Ciesz się jakością HD (1280x720) w formacie 16:9 z 30 klatkami na sekundę przy łączu 1.1 Mbit/s.
Nieograniczone możliwości dla dzięki wsparciu protokołu SIP. Transmisja z wykorzystaniem kodeków H.264, H.263, H.261 oraz H.239. W skład zestawu wchodzi kamera LifeSize HD, LifeSize MicPod lub LifeSize Focus, pilot, zasilacz. Kamera HD z 4x zoom optycznym oraz obiektywem szerokokątnym posiada 10 wbudowanych ustawień zapewniających najlepszą jakość w każdych warunkach.


Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 420kB)
System wideokonferencyjny Aver EVC130

Wideokonferencja AVer EVC130 jest profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym przeznaczonym do pracy grupowej w salach konferencyjnych wszystkich branż. System charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do wydajności. AVer EVC130 wyposażony został w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (4x zoom cyfrowy) oraz kierunkowy mikrofon konferencyjny.
System wideokonferencyjny Aver HVC130

Wideokonferencja Aver HVC130 jest najbardziej uniwersalnym na rynku profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym High Resolution (720p) przeznaczonym do pracy grupowej w salach konferencyjnych wszystkich branż. Aver HVC130 wyposażony został w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (5x zoom optyczny) oraz wszechkierunkowy mikrofon konferencyjny.
System wideokonferencyjny Aver HVC330

Wideokonferencja AverComm HVC330 jest najbardziej uniwersalnym na rynku profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym High Resolution (720p) przeznaczonym do pracy grupowej w salach konferencyjnych wszystkich branż. AverComm HVC300 wyposażony został w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (5x zoom optyczny), wszechkierunkowy mikrofon konferencyjny oraz możliwość nagrywania.
System wideokonferencyjny Polycom QDX 6000

Wideoterminal Polycom QDX 6000 jest najtańszym na rynku profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym High Resolution przeznaczonym do pracy grupowej w małych i średnich salach konferencyjnych wyposażonym w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (12x zoom optyczny) oraz dwa wszechkierunkowe mikrofony konferencyjne.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 187kB)
LifeSize Express 220 FullHD

LifeSize Express to łatwy w obsłudze system do komunikacji wideo w standardzie HD, oferowany w przystępnej cenie. W czasach gospodarki globalnej zespoły projektowe, partnerzy biznesowi i współpracownicy są rozproszeni po całym świecie. Możliwości, jakie oferuje poczta elektroniczna i telefon, często okazują się niewystarczające. Regularne spotkania na żywo i pełen kontakt to kluczowe elementy sukcesu, jednak podróże generują koszty i wymagają czasu. LifeSize Express daje użytkownikom większe możliwości, zapewniając stałą dostępność bez konieczności przemieszczania się.


Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 1400kB)
System wideokonferencyjny Polycom HDX 7000

Urządzenie wideokonferencyjne przeznaczone do pracy grupowej w małych i średnich salach konferencyjnych wyposażone w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę HD oraz wszechkierunkowy mikrofon konferencyjny. Zapewnia transmisję obrazu w rozdzielczości 576p z prędkością do 30 klatek na sekundę z wykorzystaniem protokołów TCP/IP lub technologii ISDN BRI/PRI. Zawiera kodek wyposażony w zewnętrzną obrotową kamerę, wszechkierunkowy cyfrowy mikrofon, pilot zdalnego sterowania oraz niezbędne okablowanie.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 600kB)
LifeSize Team 220 HD

LifeSize Team 220 to zaawansowany dwuekranowy system wideokonferencyjny.
Umożliwia podlączenie do dwóch kamer HD i dwóch mikrofonów (jednego telefonu
konferencyjnego). Oferuje rozdzielczość Full High Definition 1024p z 30 klatkami
na sekundę lub 720p z 60kl/s na łączu interentowym o prędkości 1,7 Mbit/s. Posiada wbudowany
mostek umożliwijący przeprowadzanie wideokonferencji z udziałem 4 stron w
trybie ciągłego widoku lub w trybie przełączania głosem.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 113kB)
System wideokonferencyjny Polycom HDX 8000

Polycom HDX 8000™ to seria bardzo wysokiej klasy urządzeń konferencyjnych, która wykorzystuje standardy HD (High Definition). Jest ona przeznaczona dla organizacji, które stawiają na dużą wagę komunikacji między pracownikami. Urządzenia te doskonale integrują dźwięk, wideo oraz wymianę danych. HDX 8000 można używać zarówno w średnich jak i dużych salach konferencyjnych, co oznacza, że w konferencji może uczestniczyć więcej osób - mamy do dyspozycji większą przestrzeń przy jednoczesnym braku utraty jakości dźwięku wysyłanego z mikrofonów.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 800kB)
LifeSize Room 220 Full HD

LifeSize Room 200 to pierwszy na świecie dostępny w sprzedaży system
wideokonferencyjny oferujący rozdzielczość Full High Definition 1080p z 30
klatkami na sekundę przy paśmie łącza 1.7 Mbit/s oraz rozdzielczość 720p z
60 klatkami na sekundę na łączu 1.1 Mbit/s. Wprowadzenie nowej generacji
systemów kodowania i dekodowania pozwala również na pracę z jakością HD 720p
i 30 klatkami na sekundę na łączu internetowym o prędkości juz 768 Kbit/s.
Posiada wbudowany mostek umożliwijący przeprowadzanie wideokonferencji z
udziałem 8 stron.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 113kB)
System Wideokonferencyjny LifeSize Icon 600 Camera S

LifeSize Icon to system o wysokiej wydajności, które oferuje radykalnie uproszczony interfejs użytkownika. Wideokonferencja staje się intuicyjna i łatwa w użyciu.
System Wideokonferencyjny AVer EVC300

System wideokonferencyjny w jakości Full HD z odświeżaniem 30 FPS. Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy. Kamera z bardzo szerokim polem widzenia.Aver EVC300 obsługuje wielopunktowe konferencje. Dzięki temu czterech uczestników może łączyć się ze sobą jednoczenie niezależnie od swojej lokalizacji.
System Wideokonferencyjny AVer EVC900

System wideokonferencyjny w jakości Full HD z odświeżaniem 30 FPS. Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy. Kamera z bardzo szerokim polem widzenia.Aver EVC900 obsługuje wielopunktowe konferencje. Dzięki temu dziesięciu uczestników może łączyć się ze sobą jednoczenie niezależnie od swojej lokalizacji.(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1180Screen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneNEC M311XProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EProjektory VIVITEKSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne