Projekcja.pl - projektory, rzutniki, ekrany, tablice


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


  
» Produkty » Projektory » Archiwum

Sanyo PLV-Z700

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia

Projektor archiwalny. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi modelami.

Najnowszy i najtańszy projektor FULL HD

 Sanyo PLV-Z700 - Najlepszy Zakup wg magazynu Kino Domowe


PLV-Z700
jest najtańszym projektorem Full HD (1920x1080) na rynku! Jednak mimo niskiej ceny, projektor zachowuje doskonałe parametry, zarezerwowane do niedawna wyłącznie dla najdroższych urządzeń. Jego kontrast to 10.000:1, a jasność - typowe dla tego segmentu 1.200 ANSI lumenów.

PLV-Z700, wzorem swoich świetnych poprzedników (modele Z4 i Z5) wyposażony został w funkcję odchylenia obiektywu (Lens-Shift), w płaszczyznach poziomej i pionowej. Funkcja umożliwia przesuwanie wyświetlanego obrazu bez fizycznego przemieszczania projektora. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie nie musi być ustawione dokładnie na wprost ekranu - może stać w dowolny miejscu pokoju. Projektor posiada 2-krotny zoom optyczny, co pozwala bez problemu dopasować wielkości obrazu praktycznie do każdego pomieszczenia.

PLV-Z700 wyposażono w układ wentylacji, którego podstawę stanowią duże otwory wylotu powietrza. Jednostka posiada ultra cichy mechanizm chłodzenia Sirocco - do 21 dB (tryb Eco), gwarantujący wydajnie chłodzenie układu optycznego wewnątrz projektora. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągnięto standard, gwarantujący użytkownikowi możliwość oglądania cichych scen, niezakłóconych pracą projektora.

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zagwarantować użytkownikowi łatwą i szybką konserwację. Podstawowe czynności jak wymiana lampy, filtra powietrza czy czyszczenie układu optycznego odbywają się bez konieczności kontaktu z serwisem.

Parametry urządzenia zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, w szczególności tych, którzy dbają o domowy budżet. W trybie Stand-By projektor pobiera zaledwie 0.5 W (187 W podczas pracy w trybie Eco). Jest to szczególnie ważne w przypadku instalacji projektora na stałe, pod sufitem.

Projektor dostępny jest w białej obudowie, dzięki czemu doskonale komponuje z kolorem sufitów w większości mieszkań, gdzie często nie ma miejsca na oddzielny pokój projekcyjny.

Najważniejsze cechy projektora Z700:

  • Rozdzielczość Full-HD (1920x1080p)
  • 1.200 ANSI lumenów stworzy atmosferę kina w Twoim domu
  • Znakomity obiektyw szerokokątny z 2-krotnym zoomem optycznym
  • Kontrast 10.000:1 zapewniający idealną czerń
  • Tylko 21dB - jedno z najciszej pracujących urządzeń na rynku

Bardzo dobrą jakość potwierdza również test przeprowadzony przez renomowany magazyn zajmujący się sprzętem multimedialnym - Kino Domowe.  W podsumowaniu projektor PLV-Z700 otrzymał najwyższą ocenę 5/5 i otrzymał wyróżnienie Najlepszy Zakup w swojej kategorii. Poniżej mogą Państwo się z nim zapoznać.

Zapraszamy do naszej sali prezentacyjnej na prezentację.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 777 kB)

Instrukcja obsługi: pobierz (pdf, 7.4 Mb)

 

 

 

 
Zapytaj o produkt  Sanyo PLV-Z700

Regulamin zakupów(c) 2012 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1080FDScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówInterwriteTablice InteraktywneSanyo XU301Projektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekPT-AT5000ESanyo XW300Projektory VIVITEKProjektory SanyoSanyo XM150Projektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne