Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Archiwum

Sanyo PLC-XW57

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia

Projektor archiwalny. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi modelami.

Projektor PLC-XW57 sprawia, że prowadzenie mobilnych prezentacji staje się jeszcze łatwiejsze — nie tylko dzięki jego cenie. Oprócz zwartej, neutralnie białej obudowy nowy projektor SANYO wyróżnia się niezwykłą prostotą obsługi. Dzięki automatycznej detekcji sygnału można rozpocząć prezentację w ciągu kilku chwil. Jeśli konieczne jest przejście do następnej sali wykładowej, urządzenia można wyłączyć natychmiast po prezentacji — zintegrowany kondensator podtrzymuje działanie wentylatora, dopóki lampa się nie ochłodzi.
Dzięki zoom'owi optycznemu, możliwa jest regulacja wielkości wyświetlanego obrazu i dopasowanie go do istniejących warunków.

Lampa o jasności 2000 ANSI lumenów  wyświetla obraz o rozdzielczość XGA (1024 x 768), a kontrast 600:1 gwarantuje dobrą ostrość najmniejszych detali. 

Pionowa korekcja zniekształceń trapezowych zapewnia prawidłowe wyświetlanie obrazu nawet wtedy, gdy projektor nie jest ustawiony prostopadle do ekranu. Poziom szumów wynosi tylko 26dB (w trybie ECO), więc urządzenie jest ledwo słyszalne (nawet w niewielkich pomieszczeniach, w których projektor jest ustawiony tuż obok audytorium). Szum wentylatora nie rozprasza uwagi słuchaczy, którzy mogą lepiej skupić się na prezentacji. W przypadku prezentacji dla niewielkich grup można łatwo podłączyć dodatkowy monitor do wyjściowego gniazda w projektorze.

Urządzenie jest chronione kodem PIN i można go używać dopiero po wprowadzeniu prawidłowej kombinacji cyfr.

Projektor ten oferowany jest z trzyletnią gwarancją producenta, ewentualne naprawy realizowane są w trybie door-to-door, czyli przesyłka kurierska od klienta do serwisu i z powrotem na koszt serwisu.
Gwarancja na lampę wynosi 36 miesięcy.Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 380 kB)
Zapytaj o produkt  Sanyo PLC-XW57(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne