Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Archiwum

Sanyo PLC-XT35L

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia

Projektor archiwalny. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi modelami.

Projektor Sanyo PLC-XT35L należy do cenionej linii urządzeń instalacyjnych marki Sanyo.
Rzutnik ten charakteryzuje duża jasność wynosząca 5000 ANSI lumenów przy kontraście 1000:1.

Rzutnik ten przeznaczony jest do montażu pod sufitem, ale jednocześnie bardzo łatwo się go deinstaluje i konserwuje. Zapisane w urządzeniu obrazy testowe pozwalają na idealne skalibrowanie kolorów, ostrości oraz innych parametrów wymaganych od urządzeń tej klasy.

Lampa jest umieszczona z tyłu projektora, stąd jej wymiana jest szybka i bezproblemowa. Bezpośredni dostęp do jednostki optycznej na górze urządzenia sprawia, że wymiana filtra — której konieczność sygnalizuje specjalny wskaźnik ostrzegawczy — również nie przysparza żadnych problemów.

Dzięki symetrycznej konstrukcji (obiektyw jest umieszczony w środku obudowy) projektor XT35L jest łatwy w instalacji (oś obiektywu i projektora pokrywa się z osią obrazu).

Funkcja przesuwania obiektywu w poziomie i w pionie tzw. Lens Shift pozwala na przesunięcie wyświetlanego obrazu od 0 do +50 % pionowo oraz + /–15 % poziomo względem pierwotnej pozycji, dzięki czemu możliwy jest montaż w trudno dostępnych miejscach (projektor nie musi być w osi ekranu).

Pomimo bardzo wysokiej jasności, żywotność żarówki wynosi w trybie standardowym 2500 godzin, w trybie ekonomicznym nawet 3000 godzin (większość projektorów instalacyjnych ma lampy o żywotności 1000 lub 1500 godzin).

Projektor wyposażony jest między innymi w złącze BNC oraz DVI-D

Projektor wyposażony jest w pilot na podczerwień ze wskaźnikiem laserowym i funkcją myszy.

Jedną z ważniejszych i bardziej nietypowych cech projektora Sanyo XT35L jest możliwość montażu pod dowolnym kątem, czyli również pionowo w górę lub dół. Można to wykorzystać przy wielu nietypowych zastosowaniach, jak np. interaktywne podłoże lub projekcję na suficie.

Projektor XT35L jest oferowany bez obiektywu tak, aby każdy klient mógł otrzymać optykę odpowiednią do swoich potrzeb, a nie płacić za nieużywany standardowy obiektyw.

Do wyboru są obiektywy: LNS-S11 (standardowy), LNS-W10 (szerokokątny), LNS-W11 (bardzo szerokokątny ze stałą ogniskową), LNS-T10 (do projekcji z większych odległości), LNS-T11 (do projekcji z bardzo dużych odległości).
W przypadku zainteresowania tym projektorem, bardzo prosimy o kontakt. Nasi pracownicy napewno dopasują odpowiedni obiektyw dla Państwa.

Jest możliwość prezentacji możliwości tego urządzenia (równie we wskazanym miejscu w Polsce).
Radzimy skorzystać z pomocy doświadczonych instalatorów, przy doborze odpowiedniego projektora instalacyjnego.


Specyfikacja producenta pobierz (pdf, 273 kb)

Instrukcja obsługi projektora pobierz (pdf, 5 Mb)
Zapytaj o produkt  Sanyo PLC-XT35L(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne