Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Projektory LED » Vivitek

Qumi light

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Małe jest piękne

Projektor Qumi LightProjektor Qumi Light to styl, nowoczesność i zaskakująco lekkie urządzenie projekcyjne. To perfekcyjne uzupełnienie dla przenośnych smartphone'ów, laptopów i tabletów. Kieszonkowy projektor Qumi łączy w sobie elegancki design z innowacyjną technologią. Każdy, kto ceni styl w produkcie użytkowym, będzie usatysfakcjonowany błyszczącą obudową w kolorze białym. Żywe kolory, wyraźne detale obrazu, przekątna obrazu od 30" do 90" są dodatkową siłą Qumi, dzięki której oglądanie filmów sprawia przyjemność nawet w podróży. Mini projektor Qumi jest niewiele większy od dłoni. Dzięki niewielkim wymiarom oraz małej masie z łatwością zmieści się w torebce.

Wysoka rozdzielczość i duży format

Wysoka rozdzielczość WXGA (1.280 x 800), HD 720p oraz doskonały kontrast umożliwiają oglądanie wyraźnych i dokładnych cyfrowych obrazów HD sprawiających, że filmy "wychodzą z ekranu". Projektor o tak małych wymiarach jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej aż 90".

Ultra przenośny

Kieszonkowy, mniejszy od książki, lekki i poręczny, może być zabrany gdziekolwiek - zmieści się do torebki, teczki czy plecaka.

Wysoka jasność i źródło światła LED

Wyświetlanie obrazu w typowych warunkach oświetleniowych dzięki jasności do 300 ANSI lumenów. W Qumi wykorzystano ekologiczne źródło światła zapewniające żywe i głębokie kolory przy zachowaniu żywotności do 30.000 godzin.

Różnorodność podłączeń

Qumi jest doskonałym gadżetem użytkowym dla nowoczesnego społeczeństwa. Ten kieszonkowy projektor może być podłączony bezpośrednio do wszystkich urządzeń najnowszych generacji. Idealnie komponuje się z iPad'em, iPhone'm czy też innymi smartphone'ami, aby wyświetlać filmy, programy telewizyjne jak również wydarzenia sportowe.
Zapytaj o produkt  Qumi light(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne