Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Optoma

Optoma DS340e

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Idealny do użycia w sali konferencyjnej lub sali lekcyjnej

Projektor Optoma DS340 posiada jasność 3000 ANSI lumenów i kontrast 18 000:1 pozwalając przy użyciu technologii DLP® i BrilliantColor™ na projekcję jasnych, krystalicznie czystych obrazów z doskonałymi kolorami. Niewiarygodna żywotność lampy aż 7 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ oferuje funkcje oszczędzania energii i pieniędzy. Zainstalowany lub w podróży, uniwersalny DS340 posiada wbudowany głośnik, technologię 3D Ready 120Hz oraz opcjonalne, łatwe w użyciu funkcje bezprzewodowe.

Uzyskaj wspaniały kontrast 18 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu wykorzystując unikalną funkcję trybu dynamicznego.

Tryb dynamiczny w połączeniu z technologią DarkChip3™ od Texas Instruments automatycznie dostraja moc wiązki światła lampy na podstawie jasności każdej klatki, by otrzymać niewiarygodnie wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają pełne szczegółów z głębokimi odcieniami czerni, co daje niesamowitą ilość detali światłocieni.

Tryb Eco+

Oszczędzanie energii pozwala zaoszczędzić pieniądze! Technlogia Eco+ redukuje zużycie energii do nawet 30%. Ta inteligentna funkcja może również podwoić oczekiwaną żywotność lampy, obniżając całkowity koszt eksploatacji oraz zmniejsza konieczność konserwacji.

Auto Power Off

Mogą zaistnieć przypadki, gdy projektor pozostawiono uruchomiony podczas gdy nie jest już używany. Aby oszczędzać energię, jeśli projektor jest nadal uruchomiony a nie zostanie wykryte źródło sygnału, funkcja Auto Power Off automatycznie wyłącza projektor po upływie określonego czasu.

Sterowanie

Kompatybilność RS232 - DS340 posiada szeroką listę komend RS232 sprawiając, że jest on prosty i łatwy do kontroli za pomocą dowolnego systemu sterowania. Kompatybilność z AMX – Dynamic Discovery Protocol jest wbudowany w DS340. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Gwarantowane, wspaniałe kolory

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów DS340 pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma gwarantujemy to przez 5 lat.

DS340 wykorzystuje BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby wyświetlać zachwycająco żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru; BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć wierne, jak z życia wzięte obrazy.

Szybkie wyłączenie, szybkie ponowne uruchomienie

Wystarczy mniej niż 10s by włączyć i wyłączyć projektor, co oszczędza zarówno Twój czas jak i energię.

Natychmiastowe włączenie w ciągu 100 sekund

Oszczędzaj czas, nie czekając aż projektor ostygnie, zanim będzie go można włączyć ponownie. Jeśli projektor zostanie przypadkowo wyłączony, funkcja ta, jeśli wybrana, pozwala natychmiast ponownie włączyć projektor w ciągu 100 sekund.

Łatwa wymiana lampy

Górna pokrywa lampy pozwala na łatwy dostęp do wymiany lampy bez demontażu projektora z uchwytu.

Zdalna mysz

Utrzymuj uwagę odbiorców skupioną na właściwych rzeczach korzystając z prostego, lecz wydajnego pilota z funkcją sterowania myszą USB.

Bezprzewodowe prezentacje (opcja)

Prowadzenie prezentacji nie może być już łatwiejsze z użyciem opcjonalnych funkcji bezprzewodowych DS330. Wykorzystując bezprzewodowy adapter VGA Optoma (sprzedawany oddzielnie) możesz podłączyć i wyświetlać prezentacje z laptopa, PC czy urządzeń mobilnych (wymagane dodatkowe zasilanie).


1. Jasność i żywotność lampy będą się zmieniać w zależności od wybranego trybu pracy projektora, warunków otoczenia oraz sposobu użytkowania. We wszystkich projektorach wykorzystujących lampy powszechny jest spadek jasności wraz z upływem żywotności lampy.
2. Typowa żywotność osiągnięta w testach. Będzie się zmieniać w zależności o użytkowania i warunków otoczenia. 7 000h odnosi się do cyklu edukacyjnego. Cykl edukacyjny bazuje na schemacie codziennego użytkowania. Wytyczne są dostępne na życzenie.
3. Optoma zapewnia, że przy normalnym użytkowaniu, jakość kolorów projektora Optoma DLP® będzie niemożliwa do rozróżnienia w porównaniu z tymi na początku.
Wyłączenia: (a) Gwarancja traci ważność, jeśli projektor jest uszkodzony z powodu niewłaściwego użytkowania. (b) Gwarancja może utracić ważność, gdy projektor jest wykorzystywany komercyjnie lub przemysłowo ze szczególnym narażeniem na działanie dymu lub kurzu. (c) Gwarancja nie ma zastosowania jeśli jasność lampy wynosi poniżej 50% z powodu zużycia, lub gdy projektor nie działa z innego powodu. (d) Zużyte lampy we wszystkich typach projektorów będą powodować lekkie odchylenia kolorów.
Zapytaj o produkt  Optoma DS340e(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne