Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Archiwum

Sanyo PLC-XW60

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia

 

Projektor jest nie dostępny, polecamy jego następce, tj. Sanyo PLC-XW200.


Projektor Sanyo PLC-XW60 to najmniejszy i najlżejszy na rynku projektor w technologii 3LCD. Projektor waży zaledwie 1.6 kg, a jego obudowa wielkości kartki formatu B5 (264x188 mm, grubość 5.5cm) pozwala wygodnie trzymać go w jednej ręce.

Automatyczne wykrywanie sygnału i dopasowywanie parametrów obrazu, w połączeniu z automatyczną korekcją efektu trapezu umożliwia szybkie i bezproblemowe rozpoczęcie prezentacji.
Funkcja easy-off umożliwia spakowanie projektora od razu po zakończeniu prezentacji bez konieczności długiego oczekiwania na schłodzenie lampy. Wysoki kontrast (600:1), szerokokątny obiektyw (1.33-1.62) i ogromna mobilność stawiają ten projektor  w czołówce tego typu urządzeń.

PLC-XW60 to cichy i poręczny projektor zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach często podróżujących. Jego wszechstronność doskonale sprawdzi się także w biurze i w szkole.

Podstawowe funkcje i parametry:
- najlżejszy (1,6 kg) i najmniejszy (264x55x188 mm) projektor XGA na rynku (w technologii LCD)
- rozdzielczość podstawowa XGA (1024x768)
- jasność 2.000 ANSI lumenów
- kontrast 600:1
- gwarancja - 5 lat na projektor i 3 lata na lampę (z limitem 2000 godzin)
- specjalnie zaprojektowane miniaturowe elementy optyczne
- ciężar obiektywu udało się zmniejszyć o 44% dzięki zastosowaniu nowych, soczewek sferycznych wykonanych z super-lekkich tworzyw
- optymalizacja reflektora pozwoliła zmniejszyć rozmiar lampy aż o 39%

Wygoda i najwyższa jakość prezentacji:
- wbudowany czujnik automatycznie wyszukuje i rozpoznaje źródło sygnału
- funkcja automatycznej korekcji Keystone znacznie przyspiesza ustawienie projektora i rozpoczęcie prezentacji
- funkcja 'przewodnika' ułatwia początkującym użytkownikom ustawienie jak najlepszych parametrów projekcji
- szeroki obiektyw: duży obraz (100 cali) z niewielkiej odległości (2.7-3 m) - ułatwia prezentacje w niewielkich pomieszczeniach
- różnorodność połączeń, m.in. możliwość podłączenia 2 laptopów jednocześnie
- funkcja Screen Color Mode - pozwala uzyskać prawidłowe odwzorowanie kolorów przy prezentacji na szkolnej tablicy (zielona) lub na powierzchni o jednolitym kolorze (czerwonym, niebieskim czy żółtym)
- funkcja On-start pozwala na uruchomienie projektora natychmiast po podłączeniu do sieci elektrycznej bez naciskania dodatkowych przycisków
- Easy Off - przewód zasilania można odłączyć bez uciążliwego czekania na schłodzenie lampy

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 400 kB)

 Zapytaj o produkt  Sanyo PLC-XW60(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne