Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» AKTUALNOśCI
Nowość w naszej ofercie – WIELKOFORMATOWE EKRANY LED!

Wynajem naszych telebimów to gwarancja niezawodności i profesjonalnej obsługi. Zapewniamy nie tylko sprzęt, ale także wsparcie na każdy etapie współpracy oraz kompleksową obsługę eventu (transport, montaż, demontaż oraz profesjonalną realizację dopasowaną do Twoich potrzeb). W ofercie posiadamy ekrany LED (telebimy) o wysokiej rozdzielczości P2.6 oraz ekrany P6 (wielkopowierzchniowe) idealne do wydarzeń na świeżym powietrzu oraz wszędzie tam gdzie liczy się wielkość wyświetlanego obrazu. Dzięki budowie modułowej (kabinety w dwóch rozmiarach, 50x50cm oraz 50x100cm) możemy lepiej dopasować format obrazu do Państwa potrzeb.
| więcej informacji
Dofinansowanie na tablice i monitory interaktywne. Znamy szczegóły rządowego programu „Aktywna tablica”.

Pozyskaj nawet 14 000 zł dla swojej szkoły! Czasu jest niewiele, dlatego pomożemy Twojej szkole przygotować wniosek i dobrać najlepszy możliwy sprzęt.
19 lipca br. Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie ustanowienia Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”. W ramach programu szkoły podstawowe zostaną wyposażone w tablice interaktywne, projektory, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe. Program finansowany jest w 80% ze środków budżetu państwa i w 20% z wkładu własnego organów prowadzących szkołę.
Szkoła będzie mogła otrzymać 14 tys. zł jako maksymalną kwotę na zakup pomocy dydaktycznych.
| więcej informacji
Optoma niesamowite kolory
Projektory Optoma są zaprojektowane, aby dostarczać możliwie najlepszą jakość kolorów dla każdej aplikacji i otoczenia.
Nasza zaawansowana technologia koloru, różne konfiguracje ustawień i cechy pozwalają użytkownikom cieszyć się długotrwałą, niezawodną i dokładną barwą. Nasycone kolory, ostry obraz stwarzają bardzo realistyczne prezentacje. Zachęcamy do przeczytania informacji nowym kółku kolorów, które pozwala na takie ulepszenie obrazu.
| więcej informacji
Oferta specjalna na EURO 2016 od Optomy
Lider rynku w kategorii projektorów DLP, z którym współpracujemy już od 2003 roku cały czas aktualizuje i udoskonala swoją ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z modelami uniwersalnymi jak Optoma HD141X oraz z dedykowanymi do kina domowego - np. Optoma HD26.
| więcej informacji
Profesjonalna wideokonferencja bez drogiego sprzętu?
Zachęcamy do darmowego przetestowania rewolucyjnego oprogramowania do wideokonferencji. Dzięki temu rozwiązaniu można bez problemu połączyć się z kontrahentem, który ma profesjonalną salę ze sprzętem wideokonferencyjnym.
LifeSize Cloud umożliwia to przy użyciu jedynie przeglądarki i technologii webRTC. Zapraszamy do przetestowania i rozmowy z nami na żywo!
| więcej informacji
Tygodniowa promocja na zestawy interaktywne dla edukacji!
Specjalnie dla szkół przygotowaliśmy unikatowe zestawy interaktywne w kilku zakresach cenowych, które doskonale sprawdzą się w szkołach i przedszkolach.
Dla szkół unikalne warunki fakturowania i płatności.
Zapraszamy do kontaktu pod dedykowanym numerem telefonu: 693 963 133
| więcej informacji
Nowy Dreamoc HD3 - prawdziwa holografia już za 8599 zł brutto!
Wszystkich Państwa zainteresowanym prezentacją swoich produktów w innowacyjny i atrakcyjny dla Klientów sposób - zapraszamy do zapoznania się z najnowszym modelem Dreamoc HD3 . Z holograficznej piramidy korzystają najbardziej znane marki na świecie, co potwierdza, że jest to dobry sposób na promocję.
| więcej informacji
Sony VW300ES - UHD/4K - nowa generacja projektorów już dostępna!
Na największych targach elektroniki użytkowej w Europie IFA firma Sony zaprezentowała najnowszy i najtańszy na świecie projektor 4K w technologii SXRD. Model Sony VW300ES jest już dostępny i będzie można go zobaczyć w naszej salce kinowej. Zapraszamy do zapoznania się z jakością 4K na dużym ekranie!
| więcej informacji
Certyfikat dotyczący kalibracji - ISF - Imaging Science Foundation - Level II
Dzięki kolejnemu zaawansowanemu szkoleniu z profesjonalnej kalibracji, organizowanego przez ISF, możemy się oficjalnie pochwalić, jako jedna z dwóch firm w Polsce - posiadaniem prestiżowego certyfikatu ISF Level II.
Dokument potwierdza posiadanie odpowiedniej klasy sprzętu do kalibracji oraz wiedzy i umiejętnościach pozwalających poprawiać jakość obrazu projektorach i telewizorach.
Dzięki wiedzy, jaką nam przekazał Joel Silver, możemy sprawić, że kupiony sprzęt będzie działał o wiele lepiej niż przy standardowych ustawieniach.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych taką usługą.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. - otrzymała tytuł Gazela Biznesu 2013!
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że zostaliśmy wyróżnieni tym znaczącym tytułem w rankingu organizowanym przez Puls Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface Poland.
Ranking Gazel Biznesu - to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Nie byłoby to możliwe bez naszych Klientów, którym niniejszym dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę.
| więcej informacji
Największe targi instalacyjne AV w Europie - Amsterdam ISE 2014
Zapraszamy na relację z najważniejszych targów AV w Europie. ISE Europe 2014, które odbyły się w Amsterdamie.
W trakcje trzech dni targów przeszliśmy wiele kilometrów, aby znaleźć nowości i ciekawe rozwiązania dla naszych Klientów. Odwiedzamy te targi już od 2005 roku i jak co roku znajdujemy nowinki techniczne, którymi pragniemy się z Państwem podzielić i mamy nadzieję wykorzystać w nowych projektach, które będziemy realizować.
Projektory Optoma DS330 i NEC VE281X - dobra jakość w niezwykle atrakcyjnej cenie
Polecamy budżetowe projektory NEC oraz Optoma oferujące wysoką jakość obrazu i doskonałe parametry.
Model Optoma DS330 w cenie 1 267 zł brutto charakteryzuje się jasnością 2 800 ANSI lumenów, rozdzielczością SVGA (800x600), złączem HDMI oraz żywotnością lampy nawet do 10 000 godzin pracy.
Model NEC VE281X w cenie 1 509 zł brutto charakteryzuje się jasnością 2 800 ANSI lumenów, rozdzielczością XGA (1024x768) oraz złączem HDMI.
Zachęcamy do składania zamówień, projektory posiadamy na stanie magazynowym.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. - dział Edukacyjny
W naszej firmie od ubiegłego roku funkcjonuje dział Projekcja EDU.
Dział Projekcja EDU jest skierowany do Jednostek Edukacyjnych oraz szkoleniowych. Istotnym narzędziem jest strona internetowa projekcja.edu.pl dedykowana dla Klientów z sektora Edukacji.

Do dyspozycji naszych Klientów dostępne jest Biuro EDU, w którym możliwe jest porównanie oferowanych urządzeń oraz technologii interaktywnych.
| więcej informacji
PC World Computer nagradza projektory z naszej oferty!
PC World Computer w październikowym wydaniu opublikował test 10 projektorów biznesowych. Cztery projektory z naszej oferty znalazły się na czołowych miejscach w zestawieniu.

Casio XJ-A256 zajął pierwsze miejsce i otrzymał wyróżnienie „Najlepsza wydajność”, natomiast Vivitek D512-3D wyróżniono tytułem „Najlepsza opłacalność”.

Dodatkowo modele Casio XJ-M255 oraz Panasonic PT-VW330E zajęły odpowiednio 2. i 5. miejsce.
| więcej informacji
Qomo QWB200-BW 88" nowa jakość tablic interaktywnych w super cenie!
Producent popularnych w Polsce tablic interaktywnych marki Qomo poszerzył swoją ofertę o nowy model, tablicę QWB200-BW. Pierwsze testy oraz reakcje Klientów pokazują, że jest to produkt który pobije popularność rewelacyjny model QWB200-PS.

Najważniejsze cechy nowej tablicy: zamykana inteligentna półka na pisaki, czteropunktowy Multitouch, Funkcja rozpoznawania pisma odręcznego.

Nie należy zapomnieć o cenie, QWB200-BW jest tańsza od QWB200-PS. Cenę obniżono dzięki modyfikacjom w konstrukcji tablicy przy jednoczesnym polepszeniu funkcjonalności urządzenia.
| więcej informacji
Nowa tablica interaktywna, nowa technologia w naszej ofercie!
Nasza oferta skierowana do sektora edukacyjnego została wzbogacona o nową tablicę interaktywną. Producent AVTek wprowadził produkt wykorzystujący innowacyjną technologię optyczną.
Tablica AVTek TT-Board 2080 o powierzchni roboczej 77" może być obsługiwana dowolnym wskaźnikiem, a nawet palcem.

Dodatkowe funkcjonalności, to m.in. Obsługa Multi-touch (Win7), kompatybilność z Mac OS, Windows XP/Vista/7, wysoka rozdzielczość oraz dokładność.
Do każdej zakupionej tablicy oferujemy Gratis popularne oprogramowanie RM Easiteach.
| więcej informacji
Już wkrótce nowe projektory Panasonic
Na międzynarodowych targach branży AV InfoComm, Panasonic zaprezentował nowe projektory, które już wkrótce będą dostępne w sprzedaży. Wśród nich znalazł się projektor Panasonic PT-VW431D, który umożliwia przesyłanie sygnału audio-video na duże odległości za pomocą jednego przewodu sieciowego (złącze RJ45, standard HDBaseT™).
Nie można zapomnieć o prototypie projektora z źródłem światła LED&Laser. Pokazywany model wyświetlał obraz w rozdzielczości 1920x1080 oraz 1280x800. Dzięki nowej technologii wydłużono żywotność źródła światła do 20 000 godzin. Projektory będą mieć wysoką jasność oraz funkcjonalność projektorów instalacyjnych.
Urządzenia powinny być dostępne w sprzedaży na początku przyszłego roku.
| więcej informacji
Okulary 3D za 1zł! Zestaw Logitech za 1zł!
Przy zakupie jednego z trzech projektorów 3D marki Vivitek otrzymają Państwo uniwersalne okulary 3D Xpand za 1zł! Podobnie, do projektora Panasonic PT-LX22E dodajemy zestaw bezprzewodowy Logitech za 1zł!
| więcej informacji
Publiczne wyświetlanie meczy EURO 2012 bez licencji
Masz ochotę obejrzeć z przyjaciółmi mecze EURO 2012 na wielkim ekranie? A może chciałbyś zorganizować taką imprezę dla swoich pracowników? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!
| więcej informacji
Zestawienie modeli Sanyo i ich następców.
Oto zestawienie projektorów Sanyo i ich odpowiedników Panasonic lub innych producentów. Wiele z nich ma niemal identyczne modele pod szyldem Panasonic, ale do części z nich polecamy alternatywy renomowanych marek Vivitek oraz Casio. Zachęcamy do zapoznania się z modelami, których sprzedaż niedługo się zakończy oraz z nowościami, które będziemy mieć niedługo w ofercie. Przypominamy, że obecnie oferowane przez nas modele Sanyo posiadają pełną gwarancję producenta oraz są dostępne w naszym magazynie.
| więcej informacji
Cyfrowa szkoła - Projekcja EDU
Zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły do współpracy w ramach pilotażowego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej - Cyfrowa Szkoła.
Razem z nami wyposażysz swoją szkołę w nowoczesny sprzęt interaktywny.
Kontakt:
Krzysztof Żmuda
tel. (71) 784 97 65
e-mail: kz@projekcja.pl
Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu do programu Cyfrowa Szkoła!
| więcej informacji
Już wkrótce nowe projektory Casio!
W ciągu najbliższych dni w naszej ofercie pojawią się najnowsze projektory Casio z linii super slim. Modele XJ-A141, XJ-A146 a także XJ-A241, XJ-A246 oraz XJ-A251 i XJ-A256 w odróżnieniu od poprzedników, są wyposażone w czujnik światła, który pozwala oszczędzić nawet 47% energii oraz poprawia komfort oglądania.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. na targach ISE w Amsterdamie
W pierwszych dniach lutego przedstawiciele naszej firmy wzięli udział jako zwiedzający w największych europejskich targach w branży AV - Integra ted Systems Europe (ISE) w Amsterdamie.

Bardzo duże wrażenie zrobiły na nas tablice interaktywne w technologii optycznej, które już wkrótce znajdą się w naszej ofercie.
Zauważyliśmy również rozwój technologii LED&Laser, alternatywy dla standardowych lamp w projektorach. Cieszy więc, że w naszej ofercie znajdą Państwo projektory Casio wyposażone we wspomniane źródło światła.
Nasi pracownicy wzięli udział w zaawansowanym szkoleniu o tematyce interfejsu HDMI i problemów z nim związanych, znacznie poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie.

Zdobyte informacje na temat nowych technologii oraz wiedza jak zastosować je w praktyce z pewnością pozytywnie wpłyną na podniesienie jakości naszych usług oraz doradztwa.
Certyfikat i autoryzacja Qomo
Jako uznany Partner Handlowy marki Qomo, otrzymaliśmy certyfikat autoryzacji dotyczący tablic interaktywnych, tabletów, systemów do testów, wizualizerów, oprogramowania Flow!Works, oraz prowadzonych przez nasz dział edukacyjny Projekcja.edu szkoleń.
| więcej informacji
Oferta specjalna, wybrane modele projektorów Sanyo z dodatkową lampą gratis!
Wybrane modele projektorów Sanyo oferowane są w sprzedaży z zapasową lampą gratis.
Oferta dotyczy modeli: PLC-XU350, PLC-XU355 oraz PLC-WXU300.

Szczegóły oferty dotyczące ceny oraz realizacji zamówienia można uzyskać kontaktując się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Serdecznie zapraszamy.
| więcej informacji


wyświetlono pozycje od 1 do 25 z 53 ilość stron: 3
  [ 1 ]   2   3     » 
    na koniec » (c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne