Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Usługi

  Projekcja Sp. z o.o. - usługi audiowizualneAby zapewnić Państwu pełną i kompleksową obsługę, oferujemy szeroką gamę usług związanych z wykorzystywaniem sprzętu multimedialnego w najróżniejszych sytuacjach.
Nasze doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pracy na tym rynku, gwarantuje Państwu najwyższą jakość i rzetelność wykonywanych usług. Staramy się gwarantować atrakcyjne ceny, jednak nie robimy tego nigdy kosztem jakości. Zawsze nadrzędnym celem dla nas jest satysfakcja i zadowolenie klienta.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do indywidualnych osób, które potrzebują prostej instalacji w domu, poprzez różnego rodzaju imprezy, aż do dużych instalacji audiowizualnych w salach konferencyjnych.Wypożyczanie sprzętu multimedialnego
Jeżeli potrzebują Państwo projektor multimedialny, rzutnik pisma, odtwarzacz DVD, ekran, komputer lub jakikolwiek inny sprzęt związany z prezentacjami multimedialnymi to zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i warunkami wynajmu. W przypadku, gdy potrzebny sprzęt nie jest wymieniony, prosimy o kontakt.Obsługa konferencji, prezentacji i imprez
Jeżeli chcą Państwo zorganizować pokaz lub prezentację i nie chcą się Państwo martwić o zorganizowanie sprzętu i jego obsługę, to jesteśmy gotowi do wykonania takiego zadania.
W skład takiej obsługi może wchodzić dowóz sprzętu, rozłożenie i zainstalowanie (ekranu, projektora, nagłosnienia), jego bieżąca obsługa w trakcie wydarzenia (np. obsługa projektora, komputera i dźwięku) oraz demontaż i odbiór sprzętu.Serwis projektorów i urządzeń prezentacyjnych - części zamienne, lampy.
Niestety zaawansowane urządzenia mają tę przykrą właściwość, że czasami ulegają awariom. Jeżeli coś takiego przydarzy się Państwu, postaramy się zrobić wszystko, aby usterkę usunąć w jak najkrótszym czasie i przy jak najniższych kosztach. Posiadamy autoryzowany serwis dwóch marek projektorów, ale jesteśmy przygotowani do podjęcia się naprawy każdego urządzenia.

Większość urządzeń, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia usterki wymaga okresowej konserwacji takiej jak np. czyszczenie projektora czy filtrów powietrza. Warto o tym pomyśleć zanim pojawi się jakiś większy problem z tym związany.
W projektorach najczęściej wymienianym elementem jest lampa i dlatego mamy w ofercie żarówki do wszystkich modeli rzutników. Do dużej części urządzeń posiadamy również zamienniki lamp, których cena jest wyraźnie niższa od oryginałów.Kompleksowe instalacje audiowizualne
Oferujemy Państwu zarówno zaprojektowanie jak i wyposażenie sal w sprzęt audiowizualny. Mogą to być niewielkie systemy oparte tylko na ekranie i projektorze, ale również rozbudowane systemy konferencyjne (zintegrowane sterowanie, wideo i audio konferencje, nagłośnienie), które pozwolą w sposób profesjonalny wykorzystać salę zgodnie ze swoim przeznaczeniem.Kino domowe - projekt i instalacja
Bardzo wiele firm oferuje projektory przeznaczone do zastosowań domowych. Jednak nie wszystkie są przygotowane, aby zainstalować taki sprzęt w odpowiedni sposób.
Warto zauważyć, że odpowiednie zamontowanie sprzętu, gwarantuje jego bezproblemową i wygodną obsługę, a także często dłuższą żywotność.
(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne