Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» O nas

  Projekcja Sp. z o.o.Firma Projekcja Spółka z o.o. jest wyspecjalizowanym sprzedawcą i instalatorem sprzętu audiowizualnego.
W ofercie szeroka gama sprzętu prezentacyjnego i zaawansowanych urządzeń do ich sterowania (systemy zintegrowane).

Specjalizujemy się  w wyposażaniu  sal szkoleniowych i konferencyjnych, dużych i skomplikowanych projektach (aule, kina, sale koncertowe), ale także w małych instalacjach kina domowego. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania, rozpoczynając od projektu i doboru sprzętu, poprzez sprzedaż, instalację i konfigurację, aż po obsługę posprzedażową (serwis, konserwacja).

Wieloletnia obecność na rynku, zdobyte doświadczenie oraz uznanie wielu firm i instytucji publicznych gwarantuje pewność przeprowadzanych transakcji i wysoki poziom oferowanych przez nas usług. Naszym celem jest zawsze zaoferowanie najlepszego rozwiązania dla klienta. Nie oferujemy sprzętu, który naszym zdaniem jest niewystarczająco dobry, ale zawsze szukamy produktów atrakcyjnych cenowo.

Aby zagwarantować najwyższą jakość obsługi,  współpracujemy bezpośrednio z producentami i dystrybutorami sprzętu AV. Posiadamy autoryzację takich firm jak Sanyo, Casio,  Adeo i Projecta.  Wysokie kwalifikacje naszych pracowników potwierdzają autoryzacje serwisowe i certyfikaty ukończonych szkoleń.

Oferując szeroką gamę sprzętu prezentacyjnego, skupiamy się głównie na urządzeniach renomowanych producentów:

  • Sanyo - czołowy producent projektorów w technologi LCD, w ofercie projektory biznesowe, profesjonalne i do kina domowego

  • Casio - producent projektorów biznesowych (seria Ultra Slim) z unikalną optyką (dwukrotny zoom optyczny)

  • Optoma - producent projektorów w technologi DLP, duża gama modeli z każdej kategorii cenowej

  • Toshiba - producent projektorów i urządzeń audiowizualnych (wizualizery zintegrowane z projektorami)

  • Projecta - największy w Europie producent ekranów projekcyjnych

  • Adeo - włoski producent ekranów, który otworzył fabrykę w Polsce

  • Kramer - izraleski producent profesjonalnego osprzętu do instalacji audiowizualnych

  • PolyVision - amerykański producent tablic interaktywnych

 

Działamy na terenie całej Polski (posiadamy biura we Wrocławiu i Warszawie) - zapraszamy do nawiązania współpracy z nami.

Warto zobaczyć:

     - Referencje

     - Realizacje audiowizualne

     - Certyfikaty i autoryzacje

  


(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne