Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.


  Ekrany Projecta - wysokiej klasy ekrany projekcyjne.
Holenderska firma Projecta należy do najpopularniejszych marek ekranów w Polsce i Europie. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną.

W ofercie znajdują się różnego typu ekrany,  które można stosować w rozmaitych warunkach. Znajdziemy tutaj popularne tripody (ekrany na statywie),  ekrany ręcznie rozwijane, elektrycznie rozwijane, ramowe aż po gigantyczne ekrany ramowe do zastosowań estradowych.
Firma z powodzeniem konkuruje na rynku z ekranami importowanymi z dalekiego wschodu dzięki jakości wykonania i bardzo dobrych powierzchniach.

W ekranach Projecta stosuje następujące powierzchnie projekcyjne:

Matte White - powierzchnia biała, rozpraszająca, uniwersalna - sprawdza się w większości pomieszczeń

Datalux - powierzchnia perełkowa o wysokim współczynniku odbicia światła (g), oraz o zmniejszonym kącie widzialności. Sprawdza się w warunkach, gdzie jest duże nasłonecznienie (boczne) i gdy światło projektora jest zbyt słabe.

High Power -
powierzchnia srebrna o bardzo wysokim współczynniku odbicia światła. Przeznaczona do prezentacji z projektorem umieszczonym poniżej ekranu (np. na stoliku).

High Contrast - powierzchnia szara o niskim współczynniku odbicia. Stosowana w kinie domowym, aby osiągnąć lepszy poziom czerni podczas projekcji lub do obniżenia jasności projektora.

Zapraszamy do zapozania się z ofertą ekranów Projecta na naszej stronie:

1. Ekrany ręcznie rozwijane >>

Ekrany ręcznie rozwijane charakteryzują się bardzo atrakcyjną ceną i łatwością montażu. Standardowo są wyposażane w uchwyt i sznureczek pomagający w zwijaniu ekranu znajdującego się na większych wysokościach. 
Wybór rodzajów powierzchni i formatów jest podobny co przy ekranach rozwijanych elektrycznie, ale rozmiar powierzchni jest niestety ograniczony (do szerokości 280 cm) przez wytrzymałość materiału i możliwość zwijania.
Podstawowe produkty z tej kategorii:
 
    Ekrany do kina domowego:

    ProCinema   - ekrany o szerokości do 240 cm, z czarnym obramowaniem i górnym pasem  >>
    SlimCinema - ekrany o szerokości do 200 cm. Uproszczona wersja ekranów ProCinema >>

    Ekrany prezentacyjne (uniwersalne):
  
    ProScreenekrany o szerokości do 280 cm, z czarnymi ramkami po bokach >>
    SlimScreen ekonomiczne ekrany o szerokości do 200 cm >>
    SlimScreen XL  - specjalna wersja ekranów o szerokości 244 cm >>
 

2. Ekrany elektrycznie rozwijane >>

Ekrany rozwijane elektrycznie oferują najwyższą jakość, ogromne możliwości i wysoką niezawodność. Dzięki silnikowi elektrycznemu ekrany takie mogą zostać włączone do zintegrowanego systemu i np. rozwijać się automatycznie po uruchomieniu projektora. Projecta oferuje również rozwiązania do instalacji ekranów w zabudowie.

3. Ekrany przenośne na statywach >>

Ekrany ze statywem (tripody) to doskonały sposób na mobilną prezentację. Wygodne uchwyty i kompaktowa budowa zapewnia możliwość bezproblemowego transportu.

4. Ekrany ramowe >>

Najlepszy sposób na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni i najwyższej jakości obrazu. Gorąco polecamy takie rozwiązanie do każdego kina domowego, ponieważ gwarantuje efekty zbliżone do wysokiej klasy ekranów rozwijanych.
Prosty montaż i niezawodność w działaniu.


5. Ekrany ramowe przenośne >>

Ekrany ramowe są przeznaczone używania w dużych pomieszczeniach, są łatwe w transporcie (w zestawie skrzynia na kółkach) i gwarantują dobrą jakość uzyskanego obrazu. Doskonale nadają się na duże imprezy i koncerty.

      FastFold - ekrany ramowe, przystosowane do transportu >>

 

Link do strony producenta znajduje się tutaj.

 


(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne