Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.


  Kramer - urządzenia audiowizualne do profesjonalnych instalacji AV.Kramer Electronics od ponad 20 lat produkuje wzmacniacze dystrybucyjne, wzmacniacze liniowe, przełączniki, matryce, procesory dźwięku i obrazu, kodery, dekodery, transkodery, interfejsy w różnych formatach,  kable i akcesoria. Wyroby firmy Kramer można znaleźć w profesjonalnych instalacjach audiowizualnych w ponad 60 krajach świata.

W ofercie firmy Kramer znajduje się bardzo szeroka gama urządzeń, które bardzo często stosujemy w naszych instalacjach AV. Jeżeli potrzebują Państwo nietypowego rozwiązania lub potrzebują najwyższej jakości obrazu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, który dobierze konieczne elementy.

Link do strony producenta mogą znaleźć Państwo tutaj.

 (c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne