Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.


  Projektory Vivitek 

Korpopracja Vivitek, to czołowy producent projektorów w technologii DLP na świecie (zarówno pod względem ilości sprzedanych modeli jaki i wartości towarów). Produkty tej marki charakteryzują się przede wszystkich nowoczesnością w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną.

Vivitek jako pierwszy zaprezentował na targach ISE (Amsterdam 2009 r) projektor wykonany w technologii LED o rozdzielczości 1920x1080 (Full HD).

Główna siedziba firmy zjanduję się w w USA (stan Kalifornia, City of Industry) - sprzedaż na całym świecie prowadzona jest przez autoryzowanych dystrybutorów i dealerów. W 2009 roku - między innymi firma Projekcja Sp. z o.o. została autoryzowanym sprzedawcą tej marki.

W ofercie firmy znajdują się:

- projektory biznesowe DLP

- projektory do kina domowego (DLP i LED)

- monitory LCD do zastosowań profesjonalnych (digital signage)

- specjalistyczne rozwiązania wielkoformatowe


Produkty marki Vivitek są tworzone z myślą o uzyskaniu żywych, jasnych, czystych, prawdziwych i barwnych obrazów (nazwa marki pochodzi od angielskiego słowa "vivid" - barwny, jaskrawy).

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą:

Projektory biznesowe >>(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne