Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.


  Projektory Sanyo
Japońska firma Sanyo, której europejska siedziba znajduje się w Niemczech (Sanyo Fisher Sales Europe GmbH), jest czołowym producentem urządzeń wizyjnych dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych na świecie. Jej ofertę stanowią między innymi projektory multimedialne - zobacz pełną ofertę >>


Sanyo wyspecjalizowało się w produkcji projektorów LCD i należy do światowych liderów w tej dziedzinie. Projektory Sanyo są znane i cenione na całym świecie jako urządzenia, które oferują doskonałą jakość obrazu połączoną z wysoką jakością wykonania i niezawodnością.

Gama produktów tej firmy jest bardzo szeroka, ponieważ możemy tam znaleźć urządzenia zarówno przeznaczone do kina domowego (np. Sanyo PLV-Z5, PLV-Z2000), do prawdziwych kin cyfrowych (Sanyo PLV-80) jak i do szeroko rozumianej strefy biznesowej (od niewielkich projektorów prezentacyjnych po niezwykle mocne urządzenia do wyświetlania ogromnych obrazów).

Każdy, kto zapozna się z projektorami Sanyo, może łatwo zauważyć, że nie jest to marka, której celem jest najniższa cena na rynku, ale która stawia na jakość urządzenia i obsługi klienta. Dlatego na każdy projektor oferowana jest 3 letnia gwarancja w trybie door-to-door (wysyłki na koszt serwisu) oraz w większości przypadków dużo dłuższa niż u konkurencji gwarancja na lampę (na projektory biznesowe - 3 lata gwarancji na lampę!)

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów:


Projektory biznesowe Sanyo - zobacz produkty >>

Projektory do kina domowego Sanyo - zobacz produkty >>

Projektory instalacyjne Sanyo - zobacz produkty >>

Monitory profesjonalne Sanyo - zobacz produkty >>


    (c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne