Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.


  Projektory i sprzęt audiowizualny PanasonicMarka Panasonic należy do koncernu elektronicznego Matsushita Electric Industrial z Osaki. Koncern ten powstał już w 1918 roku, a obecnie jest na 34 miejscu na listy magazynu Fortune (lista zawiera 500 największych przedsiębiorstw na świecie). Matsushita jest jednym z największych światowych producentów elektronicznego sprzętu powszechnego użytku, produktów elektronicznych dla sfery biznesu i przemysłu oraz komponentów elektronicznych. Składa się z 11 głównych przedsiębiorstw, które dysponują 49 labolatoriami badawczo-rozwojowymi na całym świecie. Według pisma "Financial Times" Matsushita.jest jedną z najbardziej poważanych firm z branży IT (4 miejsce). Markę Panasonic koncern wprowadził w 1955 roku.

Panasonic Polska Sp. z o.o. to przedstawicielstwo handlowe koncernu w Polsce, które funkcjonuje formalnie od 1993 roku. Zajmuje obecnie 228 miejsce na liście 500 największych przedsiębiorstw w Polsce (lista "500" tygodnika "Polityka").

Oferta Panasonic obejmuje:

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym produktem do kina domowego:

Panasonic PT-AE2000 - najlepszy projektor w pełnej rozdzielczości HD wg ProjectorCentral.


 (c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne