Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.


  Casio - projektory multimedialne i wizualizery.


Japońska firma Casio jest od dawna znana jako producent wysokiej klasy kalkulatorów, zegarków i urządzeń muzycznych. W 2003 roku wprowadziła do swojej oferty unikalne projektory multimedialne Casio.

Zdobyły one już ogromną popularność na swoim rodzimym rynku czyli Japonii, która uwielbia wszelkie nowinki techniczne i wysokiej klasy urządzenia, a teraz w szybkim tempie zdobywają one popularność na rynkach europejskich.

Najważniejsza część oferty stanowią projektory multimedialne - zobacz ofertę >>

Warto też zobaczyć innowacyjne rozwiązanie jakim jest wizualizer Casio - który jest doskonałym rozwiązaniem
do uczelni i biur. Zintegrowane z aparatem cyfrowym urządzenie otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości.


Casio produkuje projektory tylko w technologii DLP i tylko w wyższej rozdzielczości XGA.  Dzięki doskonałemu potencjałowi naukowemu, udało się opracować unikalne obiektywy, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami i 2-krotnym zoom'em optycznym.

Casio wyprodukowało najbardziej płaskie projektory na świecie, które mogą pracować zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Jest to tzw. seria SuperSlim, który ma w najgrubszym miejscu 43 mm wysokości! 

Producent ten stawia nie tylko na doskonałą jakość obrazu wyświetlanego przez projektory, ale także na sam wygląd i estetykę urządzenia. Potwierdza to nagroda prestiżowej organizacji IF Design za najlepszy design dla modelu Casio XJ-S35 SuperSlim.

Urządzenia tego producenta, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, niezawodnością w działaniu i prostotą w używaniu.
Na każdy projektor oferowana jest 3 letnia gwarancja w trybie door-to-door (wysyłki na koszt serwisu) oraz roczna gwarancja na lampę (dotyczy serii SuperSlim). 

Więcej informacji o firmie Casio można znaleźć na jej europejskiej stronie tutaj.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z producentem mamy zaszczyt poinformować Państwa,
że nasza firma jest bezpośrednim dystrybutorem projektorów firmy CASIO na Polskę.

W razie chęci współpracy prosimy o kontakt.
(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne