Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.


  Optoma Amazing ColourAmazing Colours

Optoma dba o jakość kolorów

Amazing colours

Optoma dba o jakość kolorów. Projektory Optoma są zaprojektowane aby dostarczać możliwie najlepszą jakość kolorów dla każdej aplikacjii otoczenia. Nasza zaawansowana technologia koloru, różne konfiguracje ustawień i cechy pozwalają użytkownikom cieszyć się długotrwałą, niezawodną i dokładną barwą– nasycone kolory, ostry obraz dające realistyczne prezentacje.

Wyjątkowa precyzja koloru

Projektory Optoma zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów wg.standardu sRGB / REC709 – wierne odwzorowanie naturalnych barw.Obrazy wyświetlane z naszych projektorów są dzięki temu bardzo szczegółowe, a jednocześnie bardziej realistyczne bo oddają naturalne kolory. Dzięki temu projektory idealnie nadają się do prezentacji biznesowych, edukacji, filmów i fotografii.

For home

Dostosowane wrażenia wizualne

Wyposażone w wiele trybów wyświetlania, nasze projektory dają użytkownikom możliwość wyboru najlepszego ustawienia dla wyświetlanej treści. Każdy tryb został dostrojony przez nasz zespół ekspertów koloru w celu zapewnienia najwyższej wydajności kolorów.

Przeważające detale

Projektory Optoma zapewniają wysoki kontrast ANSI. Oznacza to, że projektor jest znacznie lepszy w różnicowaniu między ciemnymi i jasnymi zawartościami w obrębie tego samego obrazu - zapewniając ostre, intensywne i nasycone kolory.

ML500 wireless

Gwarancja koloru

Ciesz się stałą wydajnością kolorów w nadchodzących latach. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii projekcji możemy zagwarantować, że nasze kolory nigdy nie wyblakną.

Technologia przetwarzania Multi-koloru

DLP® BrilliantColor™ - podnosi poprzeczkę wydajności kolorów i jakości obrazu. Ta technologia przetwarzania wielobarwnego zapewnia szerszą gamę kolorów, dzięki czemu można produkować ponad miliard kolorów. Obsługuje ciągłe przetwarzanie RGB (czerwony,zielony, niebieski) kolorów wraz z żółtym cyjan i magenta. Zapewnia realistyczne odwzorowanie odcieni skóry, a także milionów kolorów trudnych do precyzyjnego dopasowania.

Dla biznesu i edukacji

Miej rozbudowane prezentacje i lekcje edukacyjne z pięknymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają użytkownikom niezawodną pracę kolorów nadają się do wszelkich treści i środowiska. Począwszy od dokładnego odwzorowania barw do wyświetlania realistycznych obrazów jak również do dynamicznych prezentacji - oferujemy różne tryby wyświetlania by sprostać Twoim potrzebom.

 

Classroom

Dla domu

Ciesz się z przyjemności oglądania filmów i programów telewizyjnych oraz grając na dużym ekranie dzięki niesamowitym kolorom jakie dostarczamy. Projektory Optoma zapewniają użytkownikom niezawodne działanie i nadają się do wszelkich treści i środowiska. Nasze projektory domowe są zdolne do reprodukcji barw Rec.709, Międzynarodowego Standardu HDTV gwarantującego dokładne odwzorowanie kolorów kinowych -dokładnie tak, jak chciał tego reżyser. Albo bardziej nasycone kolory dla dynamicznych wstawek - idealne do gier i filmów animowanych.

For home

System zarządzania kolorem (CMS)

Ta unikalna cecha zapewnia użytkownikom elastyczność i umożliwia dostrojenie ustawień koloru najlepiej pasujących do otoczenia oglądania w celu optymalnej precyzji.

isf

Tryb ISF

Funkcja ta pozwala użytkownikom na zapisywanie wszelkich ustawień skalibrowanego trybu dzień i noc, by zapewnić najwyższe wrażenia podczas oglądania.(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne