Projekcja.pl - projektory, rzutniki, ekrany, tablice


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


  
» Produkty » Tablice interaktywne » Tablety

Tablet Interwrite Mobi

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia

Tablet Interwrite Mobi występuje w dwóch modelach: dla nauczyciela i dla ucznia.
 • Interwrite Mobi Model 501 - Model tabletu przeznaczony dla nauczyciela, z kolorowym wyświetlaczem LCD pokazującym wyniki testów przy użyciu pilotów Interwrite PRS lub CPS.
 • Interwrite Mobi Learner Model 500 - Model tabletu przeznaczony dla uczniów, z uproszczonym wyświetlaczem LCD.
Bezprzewodowy tablet Interwite Mobi z kolorowym wyświetlaczem LCD to urządzenie nowej generacji. Z tabletem Interwite Mobi można prowadzić lekcje czy prezentację z dowolnego miejsca sali. Nauczyciel lub prowadzący może również obejrzeć bezpośrednio na wyświetlaczu LCD wyniki testu lub głosowania przeprowadzonego przy użyciu systemy Interwrite PRS. Mobilna tablica Interwrite Mobi występuje w dwóch modelach: dla nauczyciela i dla ucznia. Wersja dla nauczyciela umożliwia podgląd wyników testu na kolorowym wyświetlaczu LCD, a wersja dla ucznia ma czarno-biały wyświetlacz, na którym pokazuje się stan naładowania baterii.

Bezprzewodowa komunikacja tabletów Interwrite Mobi z komputerem to połączenie w technologii radiowej RF 2,4GHz. Technologia ta pozwala na podłączenie do 30 tabletów do jednego komputera i pracę na 9 tabletach jednocześnie. Tworzy się w ten sposób pierwszy w swoim rodzaju system dla wielu użytkowników zaprojektowany w celu wspierania i motywowania uczniów do wspólnej nauki. Zarówno nauczyciel jak i uczniowie mogą równocześnie pracować na tym samym dokumencie. Idealnie sprawdza się to do aktywizowania zespołu, przeprowadzania symulacji, czy badań. Panel MobiTablet Interwrite Mobi nauczycielski zapewnia całkowitą, ale dyskretną kontrolę uczniów. Dzięki temu, że nauczyciel na wyświetlaczu otrzymuje w czasie rzeczywistym odpowiedzi uczniów udzielone za pomocą pilotów PRS, może w prosty sposób, natychmiast po przeprowadzeniu testu, zidentyfikować odpowiedzi poszczególnych uczniów i od razu omówić ich błędy.

Tablet Interwite Mobi w połączeniu z najnowszą tablicą Interwrite DualBoard może spełniać jeszcze jedną ważną rolę na lekcji. W trybie Multiuser pozwala nauczycielowi mieć pełny nadzór nad uczniami, którzy zmagają się przy tablicy z zadaniami lub pracują nad wspólnym projektem. Tablet Interwrite Mobi umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności tablicy z dowolnego miejsca sali, dzięki temu nauczyciel może nanosić zmiany lub dodawać nowe informację stojąc przy uczniu choćby na drugim końcu klasy. Pozwala to również na wykorzystanie funkcjonalności tablicy w klasach, w których nie ma tablicy interaktywnej, ale jest komputer rzutnik i dowolny ekran.

Opcjonalnie tablety Mobi można ładować z estetycznej i funkcjonalnej stacji dokującej. Stacja dokująca może stać na biurku lub można ją powiesić na ścianie. Dla bezpiecznego ładowania i przechowywania tabletów na wiszącej stacji dokującej można w łatwy sposób zablokować tablety w ładowarce. Jednocześnie można ładować 3 tablety.

Zastosowanie tabletu Interwrite Mobi to m.in:

 • Nauczyciel bliżej ucznia - możliwość prowadzenia lekcji z dowolnego miejsca sali;
 • Pełne możliwości tablicy interaktywnej na dowolnym ekranie;
 • Aktywna praca uczniów w grupach - możliwość jednoczesnej pracy 9 tabletów (9 uczniów lub 9 grup);
 • Tablet nauczyciela z kolorowym wyświetlaczem LCD, umożliwiający wyświetlanie w czasie rzeczywistym odpowiedzi uczniów udzielone w ramach testów za pomocą pilotów PRS;
 • Stabilna i wygodna praca;
 • bezprzewodowe połączenie radiowe RF 2,4Ghz z komputerem, zasięg do 15 metrów;
 • Praca na wszystkich platformach: Win XP, Vista, Linux, Mac OS;
 • 40 godzin ciągłej pracy tabletu pomiędzy ładowaniami akumulatora Pisak tabletu w pełni zastępujący myszkę komputerową (lewy, prawy klawisz, podwójne kliknięcie, funkcja Drag&Drop itp);
 • Aktywne i programowalne menu narzędziowe tabletu - Aktywne i programowalne menu narzędziowe tabletu;

Specyfikacja
Model Interwrite Mobi IP 501
Interwrite Mobi Learner IP 500
Obsługiwane systemy Windows (XP lub Vista), Mac OS X, Linux
Komunikacja RF, USB
Technologia Elektromagnetyczna pasywna
Temperatura pracy 5 do 46 C
Temperatura
magazynowania -40 do 70 C
Gwarancja 2 lata
Żywotność akumulatorów 24h Mobi IP 501, 40h Mobi Lerner IP 500
Zasięg działania 15,24 m
Długość 27,9 cm
Szerokość 26,4 cm
Waga 0,73 kg
Certyfikaty EMC, RoHS, WEEE, CE

Co jest w zestawie:
Interwrite Mobi Tablet interaktywny 1 szt.
Pisak interaktywny do tabletu 1 szt.
Smycz (sznureczek) do przymocowania pisaka do tabletu 1 szt.
Odbiornik radiowy RF 1 szt.
Płyta CD z oprogramowaniem Interwrite i licencją  1 szt.
Płyta CD z instrukcjami instalacji i obsługi tablicy oraz z instrukcją do oprogramowania Interwrite (wersje polskie) 1 szt.
Instrukcja "Getting Started" (drukowana, w języku angielskim) 1 szt.
Karta rejestracyjna produktu (drukowana, w języku angielskim) 1 szt.
Zapytaj o produkt  Tablet Interwrite Mobi

Regulamin zakupów(c) 2012 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1080FDScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówInterwriteTablice InteraktywneSanyo XU301Projektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekPT-AT5000ESanyo XW300Projektory VIVITEKProjektory SanyoSanyo XM150Projektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne