Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Systemy wideokonferencyjne » LifeSize

System wideokonferencyjny LifeSize Icon 600

Opis|Zdjęcia|Specyfikacja|Materiały do pobrania

Inteligentna wideokonferencja

System wideokonferencyjny LifeSize Icon został zaprojektowany w oparciu o potrzeby, doświadczenia użytkowników z całego świata. Innowacyjne rozwiązania, perfekcyjna jakość, dostęp do wielu aplikacji wchodzących w skład platformy LifeSize® UVC, bezproblemowa, prosta obsługa, dają firmie wszystko to co najlepsze w komunikacji "twarzą w twarz". LifeSize Icon to profesjonalna komunikacja z klientem biznesowym, dystrybutorem czy współpracownikami w Twojej firmie.


Zobaczyć to uwierzyć

System LifeSize Icon to maksymalna prostota (uproszczony interfejs użytkownika) i elastyczność. Dostarcza użytkownikowi wiele przydatnych funkcji. Są to między innymi:

  • Dostęp do spersonalizowanego harmonogramu wideo rozmów z poziomu głównego ekranu. Rozpoczęcie połączenia odbywa się za pomocą jednego przycisku
  • Pomocne przypomnienia w przypadku opóźnień wideokonferencji
  • Łatwe odnajdywanie i dołączanie do połączeń konferencyjnych
  • Szybkie wyszukiwanie kontaktów biznesowych
  • Nagrywanie, odtwarzanie ważnych dyskusji dla dowolnej liczby odbiorców

Warto podkreślić, że to tylko cześć ogromnych możliwości, funkcji sytemu wideokonferencyjnego Icon 600.

Integracja z platformą UVC LifeSize

System LifeSize Icon 600 daje użytkownikom wiele korzyści dzięki aplikacjom wchodzącym w skład platformy UVC LifeSize. Uproszczona konfiguracja pozwala użytkownikowi szybko uruchamiać funkcje strumieniowego przesyłania wideo, nagrywania, zarządzać siecią, w sposób bezpieczny ustawić zaporę sieciową Firewall.

Elastyczność i rozbudowa

Seria LifeSize Icon dostarcza niezwykłą wydajność w stosunku do ceny. Mając na uwadze zmieniające się potrzeby biznesowe w firmie, system wideokonferencyjny może być rozbudowywany o nowe akcesoria w dowolnym momencie. Środowisko wideokonferencyjne można rozszerzyć o:

  • Dodatkowy monitor HD, maksymalnie do dwóch wyświetlaczy
  • Dodatkowy mikrofon Digital MicPad
  • Telefon LifeSize - wyposażony w dotykowy ekran, sterujący dźwiękiem i obrazem podczas wideokonferencji
  • Kamerę HD LifeSize Camera 10x (zestaw podstawowy zawiera LifeSize Camera 200 4x)

Aktualizowane może być również oprogramowanie, dodawane nowe funkcje. Elastyczność LifeSize Icon 600 to przyszłościowa inwestycja, zmieniająca się wraz z rozwojem firmy.


Najwyższa wydajność

Dzięki wsparciu HD 1080p, obraz podczas wideokonferencji staje się niezwykle wyraźny, pełen detali. Płynny ruch, skuteczność, klarowność przekazu video powoduje, że czujemy się tak jakby nasz rozmówca, siedział obok nas w tej samej sali konferencyjnej.
Zapytaj o produkt  System wideokonferencyjny LifeSize Icon 600(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1180Screen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneNEC M311XProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EProjektory VIVITEKSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne