Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Systemy wideokonferencyjne » LifeSize

LifeSize Passport

Opis

Komunikacja wideo w standardzie High Definition.
LifeSize Passport to najwyższa jakość wideo HD (720p30). Wirtualne spotkania w czasie rzeczywistym z drugim użytkownikiem nigdy nie były tak łatwe i naturalne. Nie potrzebujesz już mega szybkiego internetu - wystarczy stałe łącze o prędkości 1 Mbps.
Łatwe udostępnianie danych w formie prezentacji. Teraz nagrasz i udostępnisz wideo na żywo za pomocą jednego przycisku dzięki LifeSize® Video Center.

Szybko, łatwo, komfortowo.
Urządzenie daje ogromne możliwości. Świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach - do kontaktu z kontrahentami oraz pracownikami. Klienci indywidualni docenią łatwość obsługi i niewielkie wymagania infrastruktury sieciowej.
Połącz się z użytkownikami na całym świecie za pomocą jednego kliknięcia dzięki LifeSize Passport.Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 420kB)Zapytaj o produkt  LifeSize Passport(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1180Screen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneNEC M311XProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EProjektory VIVITEKSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne