Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Systemy wideokonferencyjne » Polycom

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 300

Opis|Specyfikacja|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Po wielu latach sukcesów terminali z serii HDX, Polycom wprowadza na rynek znacznie ulepszone, zmodernizowane i gotowe do wyzwań przyszłości terminale z serii RealPresence Group. W ofercie dostępne są urządzenia Group 300, 500 i 700, różniące się możliwościami i liczbą złącz na panelu.

System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 300 został stworzony z myślą o zastosowaniu w pracy grupowej, małych, średnich salach konferencyjnych i biurach. System jest łatwy w użyciu, dzięki czemu obsługa i konfiguracja terminala nie sprawiają trudności. Kompaktowy, elegancki design powoduje, że całość można ukryć poza zasięgiem wzroku.

Nowa seria została zaprojektowana tak, aby nie rzucała się w oczy (terminale są dużo mniejsze i lżejsze), a jednocześnie moc obliczeniowa urządzeń została znacząco zwiększona.

Najważniejsze elementy:
Obsługa SVC - czyli Scalable Video Coding - to element, który na pewno zaważy na popularności systemu w przyszłości, gdzie coraz popularniejsze będą rozmowy pomiędzy wieloma lokalizacjami jednocześnie. SVC zaprojektowane przez Polycom - umożliwia komunikację z urządzeniami obsługującymi SVC jak i z urządzeniami działających na starym systemie kodowania.
SVC pozwala na przerzucenie większości pracy kodowania na terminal zamiast na mostek. Dzięki czemu będzie można stosować tańsze mostki, które będą odpowiedzialne za rozsyłanie poszczególnych sygnałów, a nie ich konwertowanie i kodowanie (rola mostka sprowadzi się praktycznie do roli analogicznej do routera)

Dwie kamery do wyboru - system może być wyposażony w nową, tańszą kamerę Polycom EagleEye Acoustic Camera z wbudowanym mikrofonem (obsługa do 1080p 30 klatek/s, 2x zoom cyfrowy, kąt 67 stopni, bez sterowania )  lub znaną na rynkuk EagleEye III (z pełnym PTZ, 1080p, 60 klatek/s, 12x zoom optyczny, kąt 72 stopnie).

Opcjonalne funkcjonalności (po zakupie licencji lub pakietu):
Obsługa TIP - czyli współpraca z systemami wideokonferncyjnymi CISCO

Jakość 1080p - podniesienie jakości kodowania (obrazu z kamery i przesyłanych prezentacji) do rozdzielczości 1920x1080 przy płynności 30 lub 60 klatek na sekundę.

Dual monitor - obsługa dwóch monitorów (w terminalu Group 300 są dwa złącza HDMI, ale jedno jest nieaktywne).

Zapytaj o produkt  System wideokonferencyjny Polycom RealPresence Group 300(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1180Screen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneNEC M311XProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EProjektory VIVITEKSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne