Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Vivitek

Vivitek D862

Opis|Specyfikacja techniczna

Vivitek D862 to przedstawiciel kategorii uniwersalnych, wielozadaniowych projektorów przenośnych przeznaczonych do wielu zastosowań, od małych sal konferencyjnych i lekcyjnych, po budżetowe kino domowe. Projektor pracuje w technologii DLP z BrilliantColor™, zapewniającej wyjątkowo wyraźny obraz i naturalne kolory. Wysoka jasność - 3.000 ANSI Lumenów - pozwoli na pracę w praktycznie dowolnych warunkach oświetlenia.

Wygodna obsługa

D862 wyposażony jest w funkcję Auto-Start, która umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Projektory wyposażony jest również w wygodnego pilota ze wskaźnikiem laserowym i funkcją przełączania slajdów prezentacji oraz wygodną torbę do przenoszenia.

Dla wygody nauczycieli, projektor wyposażono w dodatkowe wyjście „Monitor-Out”, umożliwiające podgląd wyświetlanego obrazu na monitorze komputera.

Projektor posiada również 2 wejścia HDMI, dzięki czemu podłączyć można do niego 2 urządzenia jednocześnie (np. laptop i wizualizer lub 2 laptopy).

Urządzenie wyposażono w złącze RS232 oraz USB (typ B) do zdalnej kontroli urządzenia przez sieć (wstępne rozpoznanie serwisowe może być wykonane zdalnie).

Wyjątkowa jakość obrazu

3.000 ANSI lumenów i rozdzielczość XGA (1.024 x 768 pikseli) w połączeniu z technologią 5-segmentowego koła kolorów (RGBWY), zapewniają wyjątkowo ostry obraz i naturalne, żywe kolory. Wyjątkowo wysoki kontrast 2.500:1 zadowoli najbardziej wymagających.

Niskie koszty eksploatacji

D862 jest projektorem praktycznie bezobsługowym. Wyeliminowano w nim filtry powietrza (co obniża koszty serwisowania), a żywotność lampy wydłużono do 6.000 godzin (Eco-Mode).
Możliwość pracy ciągłej (24h / 7 dni w tygodniu)

Wszystkie projektory Vivitek zaprojektowano z myślą o intensywnej pracy i spełniają one wymogi stawiane urządzeniom przeznaczonym do pracy non-stop.

Bezpieczeństwo inwestycji

Projektory Vivitek objęte są 3-letnią gwarancją. Dodatkowo , gwarancja na lampę wynosi 12 miesięcy (max. 1.000 godzin), a chip DLP® objęty jest 5-letnią gwarancją.

Dbałość o środowisko

Projektory Vivitek zaprojektowano ze szczególną dbałością o środowisko.
Przejawia się to m.in. w następujących rozwiązaniach:

  • Do montażu wszystkich podzespołów używane jest spoiwo bezołowiowe
  • Elementy optyczne wykonane są z najwyższej jakości szkła bezołowiowego (LFG)
  • Opakowania kartonowe i instrukcje obsługi powstają wyłącznie z papieru pochodzącego z recyklingu
  • Projektory Vivitek w trybie czuwania (standby) pobierają zaledwie 1W mocy
  • Zastosowanie zasilaczy o wysokiej sprawności pozwoliło dodatkowo ograniczyć pobór energii elektrycznej podczas pracy
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 2,5 mb)Zapytaj o produkt  Vivitek D862(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne