Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Archiwum

Qumi Q7

Opis|Zdjęcia

Małe jest piękne

Projektor Qumi Q7 to styl, nowoczesność i zaskakująco lekkie urządzenie projekcyjne. To perfekcyjne uzupełnienie dla przenośnych smartphone'ów, laptopów i tabletów. Kieszonkowy projektor Qumi łączy w sobie elegancki design z innowacyjną technologią. Żywe kolory, wyraźne detale obrazu są dodatkową siłą Qumi, dzięki której oglądanie filmów sprawia przyjemność nawet w podróży. Mini projektor Qumi jest niewiele większy od dłoni. Dzięki niewielkim wymiarom oraz małej masie z łatwością zmieści się w małej torbie.

Wysoka rozdzielczość i duży format

Wysoka rozdzielczość WXGA (1.280 x 800), HD 720p oraz doskonały kontrast umożliwiają oglądanie wyraźnych i dokładnych cyfrowych obrazów HD sprawiających, że filmy "wychodzą z ekranu". W stosunku do swoich poprzedników, Qumi Q7 został wzbogacony o technologię konwersji obrazu 2D do 3D.

Ultra przenośny

Kieszonkowy, mniejszy od książki, lekki i poręczny, może być zabrany gdziekolwiek - zmieści się do torebki, teczki czy plecaka.

Wysoka jasność i źródło światła LED

Wyświetlanie obrazu w typowych warunkach oświetleniowych dzięki jasności do 800 ANSI lumenów. W Qumi wykorzystano ekologiczne źródło światła zapewniające żywe i głębokie kolory przy zachowaniu żywotności do 30.000 godzin.

Różnorodność podłączeń

Qumi jest doskonałym gadżetem użytkowym dla nowoczesnego społeczeństwa. Ten kieszonkowy projektor może być podłączony bezpośrednio do iPada, iPhone'a czy też innych smartphone'ów, laptopów Mac lub Windows aby wyświetlać filmy, programy telewizyjne jak również wydarzenia sportowe. Materiały można prezentować bez konieczności podłączania komputera lub telefonu - wystarczy skorzystać z pendrive'a, na którym mamy zapisane dokumenty, zdjęcia z wakacji lub filmy. Qumi Q7 posiada wewnętrzną pamięć wynosząca 4GB. Pozwala to na wyeliminowanie zewnętrznych źródeł obrazu i dźwięku.

Przeglądanie dokumentów

Wygodne wyświetlanie popularnych formatów dokumentów takich jak Word, Excel, PowerPoint i Adobe PDF bezpośrednio z projektora, bez konieczności podłączenia do komputera.

Premiera podczas CES 2013

08 stycznia 2013 podczas targów CES 2013 firma Vivitek zaprezentowała urządzenie o nazwie Qumi Q7. Premiera, a tym samym dostępność urządzenia na rynku, została zapowiedziana na lato 2013 roku. Sugerowana, przez producenta, cena detaliczna (SRP) miałaby wynieść 999,00 dolarów (USD). Należy pamiętać o tym, że cena może ulec zmianie.
Zapytaj o produkt  Qumi Q7(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne