Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Archiwum

Panasonic PT-TW230

Opis|Specyfikacja techniczna

Nowy krótkoogniskowy projektor Panasonic PT-TW230 to świetne rozwiązanie, gdy chcemy umieścić projektor jak najbliżej ekranu i zapewnic komfortowe warunki dla prowdzącego prezetację. Wyświetla on obraz o wysokiej rozdzielczości 1280x800 WXGA (idealnie nadaje się do współpracy z notebookami) oraz jasności 2.500 ANSI lumenów. Parametry te zapewniają bardzo dobrą jakość obrazu nawet przy niepełnym zaciemnieniu pomieszczenia – to wszystko z odległości kilkudziesięciu centymetrów od ekranu. Przekątną 80 cali można otrzymać umieszczając projektor już 83 cm od ekranu!

Projektor posiada technologię, dzięki której możliwa jest projekcja na powierzchniach kolorowych. Dwa tryby „Tablica zielona” i „Tablica kolorowa” odpowiednio dostosowują udział barw składowych w widmie w efekcie czego można oglądać projekcję w poprawnych kolorach niezależnie od tego co służy jako tło. Celem odpowiedniego dopasowania geometrii obrazu można skorzystać z funkcji Keystone - korekcji zniekształcenia trapezowego – która w tym modelu posiada zakres +/- 20 stopni w pionie.

PT-TW230 posiada także wbudowany moduł sieciowy LAN umożliwiający zdalną obsługę projektora. Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą na poziomie 29 dB w trybie Eco oraz należy do energooszczędnych - w trybie gotowości zużywa tylko 0.8 W. Posiada pełną gamę zabezpieczeń, które w przypadku zastosowań edukacyjnych mają ogromny wpływ na ochronę przed użyciem urządzenia przez niepowołane osoby. Należy do nich funkcja blokady klawiatury, wyłączająca przyciski sterujące na obudowie projektora. Aktywacja klawiszy następuje po wpisaniu prawidłowego kodu PIN.

Bardzo ważnymi elementami projektora jest także głośnik o mocy 10W, oraz nowoczesne wejście HDMI. Żywotność lampy oraz filtra to aż 4000 godzin.
Zapytaj o produkt  Panasonic PT-TW230(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne