Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Projektory » Projektory do kina domowego » Full HD (1080p) » Epson

Epson EH-TW9200

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Projektor 3LCD

Projektor EH-TW9200, udoskonalony dzięki panelom 3LCD firmy Epson, wyświetla obrazy w niezwykle wysokiej jakości, o bogatych, głębokich czerniach. Natężenie światła białego i kolorowego na równie wysokim poziomie 2400 lumenów w połączeniu z certyfikatem ISF oznacza, że można oglądać najnowsze filmy w jasnych i wiernych kolorach przy różnym oświetleniu.

Wysoki kontrast

Bardzo wysoki, dynamiczny współczynnik kontrastu 600 000:1 i nowa automatyczna przesłona sprawiają, że projektor EH-TW9200 świetnie radzi sobie w niemal wszystkich warunkach oświetleniowych, wyświetlając wyrazisty i sugestywny obraz. W połączeniu z panelami C2fine nasza wydajna automatyczna przysłona zapewnia optymalne czernie i jasne biele we wszystkich scenach, ożywiając obraz Full HD. Równie ważna dla precyzji obrazu w projektorze EH-TW9200 jest technologia Deep Black, która tworzy realistyczne obszary czerni, jednocześnie starannie odwzorowując cienie. Jest to jeden z wielu sekretów tworzenia perfekcyjnego obrazu kinowego.

Rewelacyjne obrazy kinowe

Dzięki specjalnym filtrom kinowym obraz wyświetlany z projektora EH-TW9200 jest nawet jeszcze ostrzejszy niż w kinie. Z ogromną dokładnością nieprzerwanie wydobywa ze światła lampy czyste odcienie trzech barw podstawowych, czego efektem jest szeroka przestrzeń kolorów i niezrównane odwzorowanie barw — zawsze z najwyższym możliwym współczynnikiem kontrastu. Cztery specjalne ustawienia kolorów są dostępne w trybie 2D (dynamiczny, salon, naturalny i kinowy), a dwa kolejne w trybie 3D (dynamiczny 3D i kinowy 3D). Projektor EH-TW9200 ma również rozbudowany system zarządzania kolorami z certyfikatem ISF umożliwiający pełną niestandardową kalibrację. Spełni wymagania nawet najwybredniejszych wielbicieli kina domowego.

Inny wymiar jasności

Obraz 3D jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze i realistycznie. Aby zapewnić najwyższą jakość obrazu 3D, firma Epson stosuje technologię z częstotliwością odświeżania obrazu 480 Hz, która zapewnia wysoki poziom jasności przez zminimalizowanie czasu zanikania obrazu w okularach 3D. Dwie pary lekkich okularów Epson RF 3D z funkcją Bluetooth gwarantują brak przerw i zakłóceń w oglądaniu. Dwa jasne tryby 3D zapewniają doskonały obraz, a regulator głębi 3D oraz tryb konwersji 2D na 3D zmienią Twoją kolekcję filmów dwuwymiarowych w trójwymiarowe. Wystarczy nacisnąć przycisk, by stare filmy nabrały nowego wymiaru.

Super rozdzielczość, wyraźniejsze szczegóły

Projektor EH-TW9200 wyświetla każdy obraz w jakości Full HD i zapobiega utracie ostrości obrazu podczas powiększania lub w przypadku źródeł o niskiej rozdzielczości. Niezależnie od trybu (2D czy 3D) zawsze zapewnia najwyższy możliwy poziom szczegółowości. Technologia Super Resolution firmy Epson wyszukuje dodatkowe piksele, żeby stworzyć ostry, wyrazisty obraz.

Obraz 2D i 3D bez migotania

Zauważasz czasem migotanie podczas oglądania szybkich scen akcji na wyświetlaczu lub telewizorze? Firmie Epson udało się wyeliminować ten efekt dzięki technologii interpolacji klatek, która inteligentnie wstawia pośrednie kadry filmu w dynamicznych scenach, by obraz był płynniejszy i przyjemniejszy do oglądania — teraz także w trybie 3D.

Funkcja interpolacji klatek wygładza obraz 3D niemal do jakości płyty Blu-ray, sprawiając, że jest głębszy i nie męczy wzroku. Nic się już nie rozmywa.

Łatwa konfiguracja

Dzięki szerokiemu zakresowi przesunięcia obiektywu z silnym zoomem projektor EH-TW9200 można bardzo łatwo zainstalować. Można uzyskać krótką ogniskową z odległości 298 cm w przypadku ekranu o przekątnej 100 cali oraz szeroki zakres przesunięcia obiektywu: 96% w pionie i 47% w poziomie. Najszerszy zakres przesunięcia obiektywu dodaje elastyczności, tak samo jak mocny zoom optyczny 2,1x — najlepszy zakres zoomu w tym segmencie produktów. Dodaliśmy też ręczną pionową korekcję geometrii, by obraz zawsze był idealnie dopasowany.

1. Dwie pary są dołączane do zestawu podczas zakupu projektora. Aktywne okulary migawkowe 3D firmy Epson są zgodne ze standardem Full HD 3D Glasses Initiative, www.fullhd3dglasses.com
Zapytaj o produkt  Epson EH-TW9200(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne