Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Ekrany projekcyjne » Ekrany rozwijane elektrycznie » Adeo

Adeo Alumax


  Tabela dostępnych wersji produktu:
Rozmiar powierzchniFormat obrazuPowierzchnia
512x397 4:3
VisionWhite
szczegóły
612x472 4:3
VisionWhite
szczegóły


Opis

Ekran elektryczny zaprojektowany na potrzeby dużych sal konferencyjnych i widowiskowych, auli. Specjalna procedura produkcji pozwala uzyskać doskonałą gładkość powierzchni projekcyjnej. Ekran dostarczany jest w aluminiowej obudowie (aby zabezpieczyć powierzchnię przed kurzem i innymi niebezpiecznymi czynnikami) i oparty jest o innowacyjną i wytrzymałą tubę wykonaną również z aluminium.
Istotne korzyści to: bardzo dobry stosunek wagi do wielkości ekranu, a co za tym idzie łatwy i nieskomplikowany proces instalacji oraz solidność wykonania dająca długoterminową niezawodność.

Ekrany dostępne w formacie w wymiarach 512 i 612 cm szerokości całkowitej.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 2.76MB)
Zapytaj o produkt  Adeo Alumax(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne