Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Ekrany projekcyjne » Ekrany rozwijane elektrycznie » AVTek

AVTek Cinema Electric Screen


  Tabela dostępnych wersji produktu:
Rozmiar powierzchniFormat obrazuPowierzchnia
200x117 16:9
Matte Grey
szczegóły
240x139,5 16:9
Matte Grey
szczegóły


Opis

Cinema Electric Screen firmy AVTek to seria doskonałych ekranów  elektrycznie rozwijanych przeznaczonych do kina domowego.  Wytrzymała konstrukcja oraz metalowa obudowa sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe i odporne na długotrwałą eksploatację. Silniki zastosowane w ekranach zapewniają optymalne parametry zwijania i rozwijania ekranu. Wszystkie ekrany z serii mają format 16:9 oraz powierzchnię Matt Grey wykończoną z tyłu czarnym materiałem co dodatkowo poprawia jakość oglądanego obrazu. Ekrany Cinema Electric Screen wyposażone są w sterowanie naścienne oraz bezprzewodowe sterowanie z pilota w standardzie co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Dodatkowym elementem zastosowanym w tym ekranie jest czarna ramka, która absorbuje światło, co pozwala na łatwiejsze dopasowanie wielkości ekranu.  
Ekrany dostępne są w wymiarach  200x117 oraz 240x139,5 (obszar wizyjny).

Instrukcja obsługi: pobierz (pdf, 1.2 MB)
Zapytaj o produkt  AVTek Cinema Electric Screen(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne