Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Ekrany projekcyjne » Farby projekcyjne Screen Goo

Screen Goo Ultra Black Border


  Tabela dostępnych wersji produktu:
PojemnośćWydajnośćTyp farby
250 1.17
Właściwa
szczegóły
500 2.33
Właściwa
szczegóły
1000 4.65
Właściwa
szczegóły


Opis

Screen Goo zostały specjalnie tak zaprojektowane, aby z powodzeniem mógł je stosować zarówno profesjonalista jak i amator. Farbę można rozprowadzać natryskowo, a także za pomocą wałka. Koszt całego ekranu to koszt powłoki (rozprowadzonej na przygotowaną ścianę). Ewentualnie, bardziej wymagający użytkownicy mogą zadbać o dodatkową ramkę wokół ekranu.

Do wykonania ekranu są potrzebne dwie powłoki: warstwa podkładowa oraz zewnętrzna (właściwa). Wydajność tych farb w znacznym stopniu zależy od podłoża. Typowo 1 litr wystarczy na pomalowanie dwóch cienkich powłok o powierzchni około 4.65 metra kwadratowego, przy założeniu idealnych warunków na mało nasiąkliwym podłożu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty bardzo istotne jest aby podłoże było maksymalnie białe.

Farby Screen Goo do przedniej projekcji mogą być użyte praktycznie na każdym gładkim zdolnym do pomalowania podłożu. Aby osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty podłoże powinno być płaskie i gładkie. Jeśli  tak nie jest, należy jest wyszlifować i wyrównać. Materiały porowate takie jak mur suchy, oraz drewnopodobne: sklejka, płyta wiórowa, MDF powinny być wcześnie wypełnione i wyrównane. Kolorowe powierzchnie należy także wcześniej pomalować na biało.

Farba Ultra Black ma charakterystykę nie odbijającą, matową. Jej zadaniem jest pochłanianie światła oraz poprawienie parametrów ekranu.

Bardzo istotną cechą ekranów jest czarna ramka kończąca krawędzi powierzchni, która zwiększa kontrast wyświetlanego obrazu. Za pomocą farby Ultra Black można ją namalować zarówno na ścianie jak i na ramie umieszczonej dokoła powierzchni ekranu.

Więcej o farbach projekcyjnych Screen Goo.
Zapytaj o produkt  Screen Goo Ultra Black Border(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne