Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Optoma

Optoma X600

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Zrób jasne, szczegółowe wrażenie

Projektor Optoma X600 wyświetla krystalicznie czyste obrazy Full HD idealne do szerokiej gamy zastosowań włącznie z inżynieryjnymi, reklamowymi, medycznymi, wojskowymi, wszędzie tam gdzie ważna jest duża ilość szczegółów. Wszechstronny X600 posiada funkcje pracy w sieci oraz szerokie możliwości podłączeń. Przyjazny środowisku X600 posiada funkcje oszczędzania energii włącznie z trybem czuwania ~1W i automatycznym włączaniem co oszczędza zarówna twój czas jak i pieniądze. Nasze unikalne gwarancje jakości kolorów i obrazu zapewniają długotrwałą, bezproblemową projekcję.


Full 3D

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP® projektor full 3D Optoma S311 może wyświetlać prawdziwe treści 3D z dowolnego źródła 3D, jak 3D Blu-ray, PS3, Xbox i 3D TV (np. Sky3D).

Sterowanie przez RS232

Szeroka lista komend RS232 sprawia, że X600 można w łatwy sposób kontrolować za pomocą dowolnego systemu sterowania. Kompatybilność z AMX – Dynamic Discovery Protocol - Protokół jest wbudowany w X600 . Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Szerokie możliwości podłączeń

Ten projektor full akceptuje szeroką gamę sygnałów komputerowych i video. Złącza m.in.: podwójne HDMI, VGA (SCART/Component przez adapter), S-Video, Composite, VGA-Out, RS232, RJ45 i złącze +12V. Dwa wejścia audio do osobnego podłączenia do PC i video umożliwiają wykorzystanie X600 jako przełącznika audio wraz z kontrolą głośności, eliminując w ten sposób dodatkowe, skomplikowane i kosztowne urządzenia audio i okablowanie.

Praktycznie nie wymaga konserwacji = Niższe koszty eksploatacji

X600 zapewnia niskie koszty użytkowania, dłuższą żywotność i większą niezawodność. Bezfiltrowa konstrukcja projektora nie wymaga regularnego czyszczenia lub wymiany filtrów oszczędzając Twój czas i pieniądze.


Gwarantowane, wspaniałe kolory

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów X600 pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma gwarantujemy to przez 5 lat. X600 wykorzystuje technologię BrilliantColor™ by wyświetlać zachwycająco jasne obrazy, z idealnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.

Sterowanie

Kompatybilność RS232 - X600 zawiera szeroką listę komend RS232, co sprawia, że łatwo go kontrolować z każdego systemu sterowania.

AMX Compatibility - Dynamic Discovery - Protocol jest wbudowany w X600. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Sterowanie po przez sieć

X600 został wyposażony w szereg rozwiązań umożliwiających zdalne sterowanie oraz monitorowanie projektora po przez sieć. Są to Crestron, Telnet i PJLink.
Zapytaj o produkt  Optoma X600(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne