Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Optoma

Optoma EH501

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Potężna wydajność

Wysoka jasność, doskonałe funkcje sieciowe, niesamowite, gwarantowane kolory zapewniają, że projektor Optoma EH501 Full HD 1080p jest idealnym wyborem do prezentacji w dużych salach konferencyjnych na długi, długi czas.

EH501 to urządzenie XXI wieku. Ogromna ilość funkcji czyni każdą prezentację łatwiejszą i bardziej ekscytującą niż kiedykolwiek wcześniej. Przyjazny dla środowiska dzięki funkcjom oszczędzania energii (ECO+, automatyczne wyłączanie, tryb czuwania ~0,5W) pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Przyjemna, bezproblemowa prezentacja

Ciesz się bezproblemową prezentacją za pomocą wbudowanego portu USB. Podłączając bezpośrednio pamięć typu flash możemy oglądać na projektorze pliki graficzne w formacie JPG.

Projektor umożliwia wyświetlanie prezentacji z maksymalnie, czterech niezależnych źródeł (komputer klasy PC/Laptop) w tym samym czasie, przy użyciu darmowego oprogramowania firmy Optoma.

Dodatkowo możliwe jest również prezentowanie projekcji z komputera przewodowo lub bezprzewodowo do aż ośmiu projektorów jednocześnie. Obsługa komunikacji bezprzewodowej wymaga opcjonalnego, sprzedawanego osobno modułu sieci WiFi.

Technologia 3D

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP®, projektory Optoma Full 3D mogą wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz, umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D. Efekt 3D jest możliwy dzięki podziałowi sygnału na dwa standardowe strumienie wideo przeznaczone dla oka lewego i prawego. Korzystając z technologii DLP® Link™, okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie i przekazują strumień do odpowiedniego oka. W mózgu następuje połączenie tych dwóch obrazów w jeden przestrzenny obraz trójwymiarowy.

EH501 obsługuje wiele formatów 3D z różnych urządzeń, takich jak komputer, odtwarzacz Blu-ray 3D ™, Sony ® PS3, Microsoft ® Xbox 360 lub systemy 3D TV.

Jakość obrazu

Projektor EH501 Full HD (1920x1080) ma dwa razy większą rozdzielczość od standardowego HD. Jest w pełni kompatybilny z telewizjami wysokiej rozdzielczości, wyświetlając sygnały 1080p w oryginalnej formie aby zachować wyjątkową przejrzystość i szczegółowość.


Łatwa instalacja - 1,5-krotny zoom i funkcja Lens Shift

Projektor EH501 będąc wyposażonym w 1,5x zoom może rzucać obraz o przekątnej 100" z odległości pomiędzy 3,03 a 4,54 metra. Dzięki funkcji przesuwania obiektywu Lens Shift, możemy regulować położenie wyświetlanego obrazu w pionie. Wszystkie te cechy powodują znaczący wzrost elastyczności podczas instalacji.Tryb symulacji DICOM

Tryb symulacji DICOM został specjalnie zaprojektowany do dużych sal konferencyjnych i wykładowych. Jest to rozwiązanie szczególnie pomocne podczas szkoleń z zakresu medycyny (tryb nie może być stosowany w diagnostyce medycznej), w szczególności pracy ze zdjęciami rentgenowskimi.


Jasne, wyraźne, ostre obrazy

Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments w połączeniu z technologią Eco+ oferuje wspaniały kontrast 15 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania - idealny dla biznesowych i edukacyjnych prezentacji.


EH501 wykorzystuje technologię BrilliantColor™, by wyświetlać zachwycająco jasne obrazy, z idealnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.

Integracja i kontrola systemu

Oprogramowanie Crestron RoomView® oferuje dowolnie konfigurowalny interfejs do zdalnego monitorowania, zarządzania i kontroli każdego urządzenia w każdym pomieszczeniu z dowolnego komputera. Monitoring można realizować z pośrednictwem sieci LAN. Do podstawowych funkcji oprogramowania należą:

  • Zarządzanie aż 250 projektorami w tym samym czasie (z głównego komputera)
  • Kontrola i zmiana ustawienia projektora za pomocą prostej strony www, łącznie z menu
  • Otrzymywanie komunikatów ostrzegawczych po przez e-mail
  • Zastosowanie przy dużych instalacjach zarówno w środowisku edukacyjnym jak i biznesowym

Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express: www.crestron.com/getroomview

Interfejs przeglądarki internetowej i pełne wsparcie dla Extron’s IP Link, AMX dynamic device discovery i protokołu PJ-Link umożliwia kontrolę urządzenie po przez sieć, gdziekolwiek jesteś, a jednocześnie ogranicza koszty instalacji.

Łatwa wymiana lampy

W projektorze Optoma EH501 można wymienić szybko, sprawnie lampę bez konieczności zdejmowania, urządzenia. Szybkość wymiany ma szczególne znaczenie w sytuacjach zachowania ciągłości pracy urządzenia, minimalizując niezbędny czas obsługi.


Dodatkowe funkcje

  • +12v Trigger - włączanie projektora i rozwijanie ekranu elektrycznego za pomocą pojedynczego przycisku
  • Tryb Eco+ - redukuje zużycie energii do nawet 30%. Funkcja może również podwoić oczekiwaną żywotność lampy, obniżając całkowity koszt eksploatacji oraz zmniejsza konieczność konserwacji.
  • Auto Power Off - jeśli projektor jest nadal uruchomiony a nie zostanie wykryte źródło sygnału, funkcja Auto Power Off automatycznie wyłącza projektor po upływie określonego czasu.
  • Wyciszenie Eco AV - zaciemnianie obrazu, gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiastowe zmniejszenie zużycia energii do 30%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.Zapytaj o produkt  Optoma EH501(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne