Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Optoma

Optoma W304M

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Idealny partner panoramicznych notebook'ów

Projektor Optoma W304M to idealny partner panoramicznych notebook'ów i źródeł HD. Wyświetla jasne, żywe prezentacje w biurze lub podczas służbowej podróży. Ważąc zaledwie 1,4 kg, projektor oferuje zachwycającą jasność 3100 ANSI lumenów. Dzięki temu projekcja jest czytelna, jasna, krystalicznie czysta za dnia w świetle dziennym.

Mały rozmiar nie umniejsza jego parametrów. W304M posiada wbudowany głośnik, wejście HDMI, technologię full 3D i opcje bezprzewodowe umożliwiając bezprzewodowe prezentacje z laptopa czy urządzeń mobilnych. W zestawie jest też wygodna torba do łatwego przenoszenia.

Ultra przenośny

Ważąc zaledwie 1,4 kg, W304M jest ultra lekki i ultra przenośny, a dołączona torba czyni go idealnym do prezentacji w podróży.

Wygodna torba w podróży

Jasność tam gdzie potrzeba

Będąc w podróży ciężko przewidzieć warunki oświetleniowe prezentacji; nigdy nie wiesz czego się spodziewać. W304M ma mocną lampę wyświetlającą 3100 ANSI lumenów, więc możesz być pewnym, że Twoja prezentacja będzie jasna i wyraźna.


Szybkie wyłączenie

Spakuj swój projektor i ruszaj dalej po 10s od naciśnięcia wyłącznika dzięki szybkiemu wyłączaniu. Oszczędzasz czas i pieniądze.


Rozdzielczość WXGA

W304M jest idealnym partnerem dla panoramicznych laptopów. Twoje prezentacje będą tak ostre i szczegółowe jak widzisz je na ekranie panoramicznego laptopa w rozdzielczości WXGA (1280x800). Rozdzielczość WXGA oferuje o 30% więcej pikseli niż XGA.


Wspaniałe kolory

W W304M wykorzystano technologię BrilliantColor™, by zapewnić zachwycająco jasne obrazy, z perfekcyjnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.

Prezentacja z urządzeń mobilnych

Zdalna mysz USB i laserowy wskaźnik

Kontroluj swoją prezentacją dzięki dedykowanemu lewemu i prawemu przyciskowi myszy na pilocie (wymaga kabla USB). Możesz także wskazywać rzeczy na ekranie bez konieczności stania przed projektorem dzięki wbudowanemu wskaźnikowi laserowemu.


Wyraźne, ostre obrazy

Bądź pewien, że publiczność jest skupiona podczas prezentacji dzięki zachwycającemu kontrastowi 10 000:1, aby wyświetlać ostre jak brzytwa grafiki i krystalicznie czysty tekst. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń ożywia obrazy a tekst jest łatwiejszy do przeczytania - idealne do biznesowych prezentacji i okazjonalnego oglądania filmów.


Full 3D

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP® projektor Optoma W304M może wyświetlać prawdziwe treści 3D z dowolnego źródła 3D, jak 3D Blu-ray, PS3, Xbox i 3D TV (np. Sky3D).

Gwarancja koloru

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów W304M pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma gwarantujemy to przez 5 lat.

Przyjazny środowisku

W304M posiada funkcje oszczędzania energii, by oszczędzić pobór mocy i wydłużyć żywotność lampy aż do 5000h. Włącznie z trybem ECO, dla zmniejszonego zużycia prądu podczas pracy, wyłącznikiem czasowym, który gdy aktywowany automatycznie wyłączy projektor jeśli ten przez przypadek pozostał uruchomiony a nie jest już w użyciu i trybem czuwania <0.5W, który zapewni minimalny pobór energii gdy projektor nie jest wykorzystywany.

Opcjonalne bezprzewodowe prezentacje

Prowadzenie prezentacji nie może być już łatwiejsze z użyciem opcjonalnych funkcji bezprzewodowych W304M. Wykorzystując bezprzewodowy adapter VGA Optoma (sprzedawany oddzielnie) możesz podłączyć i wyświetlać prezentacje z laptopa, PC czy urządzeń mobilnych.
Zapytaj o produkt  Optoma W304M(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne