Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » BenQ

BenQ MX666 plus

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Prezentuj Bezprzewodowo i Profesjonalnie

MX666+ otwiera nowy rozdział w historii projektorów – wyposażony w funkcję bezprzewodowej transmisji NFC, wykorzystywaną dotychczas m.in. do tzw. płatności zbliżeniowych kartami i smartfonami. Teraz każda prezentacja jest bardzo łatwa i dostarczana z wysokim profesjonalizmem.

tapNshow™- Nowa Definicja Bezprzewodowej Prezentacji

BenQ MW665+ otwiera nowy rozdział w historii projektorów – wyposażony w funkcję bezprzewodowej transmisji NFC, wykorzystywaną dotychczas m.in. do tzw. płatności zbliżeniowych kartami i smartfonami. NFC (Near Field Communication) w połączeniu z aplikacjami BenQ tapNshow i QPresenter Pro (dla iOS i Android) upraszcza prowadzenie prezentacji bezpośrednio ze smartfona czy tabletu. Nawet prezenterzy, którzy po raz pierwszy przedstawiają swoje propozycje biznesowe z tapNshow ™ wykonają to profesjonalnie i pewnie, pozostawiając silne wrażenie wśród swoich odbiorców.

Narzędzia Bezprzewodowj Prezentacji MX666+

Funkcja Bezprzewodowej Transmisji - NFC Ustaw MX666 + z zestawem BenQ NFC, aby rozpocząć bezprzewodową prezentację biznesową za jednym prostym połączniem. W przypadku projektorów podwieszanych sufitowo, można umieść karte NFC w wygodnym miejscu, dla łatwiejszego dostępu. * Szybki bezprzewodowy NFC Zestaw znajduje się w modelach MX666 +/ MW665 +

NFC - Bezprzewodowe Wyświetlanie

Włóż bezprzewodowy klucz sprzętowy (wireless dongle) do projektora MX666+, a urządzenie USB do Twojego Laptopa, a następnie uruchom program QPresenter - przechowywany w Pamieci Urządzenia USB. Calość możesz skonfigurować w zaledwie 40 sekund **. Nie wymaga instalacji oprogramowania i informacji o rejestracji, nie musisz więc, obawiać się o bezpieczeństwo przesyłanych danych itp. * QPresenter jest bezprzewodowym oprogramowaniem dla systemów Windows i Mac, które pozwala zarządzać, edytować i projektować zdjęcia i dokumenty na ekranie projekcyjnym. ** Szybkość połączenia zależy od środowiska bezprzewodowego.

QPresenter Pro

QPresenter Pro to przydatna aplikacja konfiguracji sieci bezprzewodowej dla projekcji prezentacji, która pomaga w projektowaniu i edytowaniu zdjęć i dokumentów z aplikacji PDF, PowerPointa, Worda i Excela - to wszystko z komputera lub smartfona do projektora wyświetlającego na ekranie. To program łatwy i intuicyjny w obsłudze, Aby rozpocząć prezentację, upewnij się, że projektor jest podłączony do bezprzewodowego klucza sprzętowego, a urządzenie wyboru jest prawidłowo związane z projektorem i siecią bezprzewodową. QPresenterPro - Android QPresenterPro - iOS

2D Keystone

Zużycie energii Projektora TH681 w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To zdecydowanie pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

Automatyczne wyłączanie

Regulacja obrazu w pionie i poziomie, wszystko po to, aby skorygować zniekształcenia trapezowe (efekt spowodowany, gdy projektor jest przechylony lub umieszczone poza centrum wyświtlania) wyrównując kąty dla uzyskania prawidłowej geometrii obrazu.

Corner Fit

Regulacja geometrii obrazu w pionie i poziomie (Keystone) oraz indywidualna korekcja położenia każdego narożnika obrazu (Corner Fit) umożliwia uzyskanie prawidłowej geometrii obrazu praktycznie w każdych warunkach. Ułatwia to zarówno instalację jak i codzienną eksploatację w różnych warunkach lokalowych.

Wysoki kontrast

Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, że każdy tekst, obraz, wykres i wideo jest wyświetlane z optymalną jasnością i zwiększoną ostrością, zwłaszcza w przypadku danych liczbowych. To jest bardzo ważne dla prezenterów, aby publicznośc mogła zobaczyć pliki prezentacji jasno i wyrażnie, a przede wszystkim, mogła skupić się na treści wyświetlanych informacji.

Wysoka Jasność

Wysoka jasność projektora zapewnia wyświetlenie każdej prezentacji w jasnych odcieniach i wysokiej przejrzystość - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.

Niezależna Kontrola 2D Kolorów dla 6 Podstawowych Barw

To narzędzie zarządzania kolorami pozwala na indywidualne dostrojenie, wzmocnienie nasycenia odcienia sześciu podstawowych kolorów (R / G / B / C / M / Y). * Zgodnie z projekcją obrazu 2D

BenQ Technologia SmartEco™

Koszty wymiany lampy projektora tworzą największą część całkowitych kosztów eksploatacji projektora. W projektorach zastosowano rozwiązanie BenQ SmartEco - polegające na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy, tak aby uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię ale i wydłuża żywotność lampy

Tryb Eko Blank

Koszty wymiany lampy projektora tworzą największą część całkowitych kosztów eksploatacji projektora. Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb SmartEko: Mądre Zarządzanie Energią

Wykrywając zawartość wejściową w celu określenia ilości wymaganej jasności potrzebnej do optymalnego wyświetlania barwy i działania kontrastu, Tryb SmartEco jest w stanie zmniejszyć siłę natężenia lampy, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Bezprzewodowa Obsługa dzięki Crestron RoomView®, PJ-Link oraz AMX

BenQ z dumą prezentuje Crestron-RoomView - obsługę przez sieć dla firm lub szkół. MW665+ jest wspierany przez Crestron RoomView w celu zapewnienia pracownikom i menedżerom IT (w czasie rzeczywistym), centralnego dostępu i kontroli do pojedynczego projektora lub grupy projektorów jednocześnie za pomocą jednej stacji roboczej.

Połączenie MHL

Dzięki połączeniu MHL, możesz natychmiast zaprezentować swoje propozycje biznesowe i dzielić się swoimi pomysłami poprzez inteligentne urządzenie - smartphone lub tablet z systemem Android. Włącz mały ekran na duży ekran - dzięki funkcji mirror i wyświetlaj dokumenty, zdjęcia, filmy oraz innye treści z Twojego smartphona na ekran projekcyjny. Po podłączeniu do projektora, inteligentne urządzenie będzie również mogło korzysać z doładowania baterii, więc nigdy nie zabraknie Ci mocy podczas prezentacji.

Ponadczasowa jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Prawdziwe, Żywe Kolory:

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.
Zapytaj o produkt  BenQ MX666 plus(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne