Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory instalacyjne » Epson

Epson EB-Z10005NL

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Bardzo jasny obraz

Jasność 10000 lumenów pozwala wyświetlać jasne i żywe obrazy w rozdzielczości XGA. Technologia Epson 3LCD zapewnia wysokiej jakości obrazy dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego oraz barwnego, które pozwala osiągnąć żywe, naturalne kolory oraz głęboką czerń, nawet w świetle dziennym.

Wszechstronność

Swoboda ustawienia kąta instalacji pozwala zastosować zarówno system projekcji przedniej, jak i tylnej. Łączność Wi-Fi oraz szeroki zakres przesunięcia obiektywu zarówno w pionie, jak i w poziomie umożliwiają łatwą integrację z każdym środowiskiem. Oprogramowanie Epson EasyMP oferuje dodatkowo funkcje podziału ekranu, projekcję z kilku projektorów oraz przesyłanie wideo przez Wi-Fi.

Zaawansowane technologie

Projektor po raz pierwszy oferuje funkcję Edge Blending, umożliwiającą jednoczesne korzystanie z nawet czterech projektorów ustawionych w poziomie i dwóch w pionie.
Projektor można dostosować do każdych potrzeb, ponieważ współpracuje ze wszystkimi istniejącymi opcjonalnymi obiektywami firmy Epson.

Perfekcyjny obraz

Funkcje korekcji punktu i korekcji łuku umożliwiają projekcję na nierównych ekranach, a wbudowane wzorce testowe ułatwiają kalibrację obrazu.

Funkcja podwyższonej rozdzielczości firmy Epson zapewnia każdorazowo płynną projekcję w wysokiej jakości.

Jeżeli chcą Państwo zakupić produkt zapraszamy do naszego sklepu Projektor.pl
Zapytaj o produkt  Epson EB-Z10005NL(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne