Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » NEC

NEC U310W

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Teraz można cieszyć się dużym obrazem nawet w małych salach konferencyjnych. Ograniczenie cieni i odblasków daje prezenterowi więcej miejsca na komunikację z widzami oraz poprawia jakość pracy z interaktywnymi białymi tablicami. Można przenieść prezentację na szeroki ekran i odtwarzać materiały wideo w natywnych proporcjach obrazu. Swoboda ustawiania kąta instalacji zapewnia jeszcze większą elastyczność instalacji w przyciągających wzrok sieciach informacyjno-reklamowych. Technologia DLP gwarantuje, że jakość barw nie ulegnie pogorszeniu podczas długotrwałej pracy w godzinach dziennych. Dzięki obsłudze technologii 3D użytkownik jest gotowy na cyfrowe treści następnej generacji.

Model U310W szczególnie dobrze sprawdza się w salach konferencyjnych, sieciach informacyjno-reklamowych oraz salach lekcyjnych..

  • 3D ready - wybiegająca w przyszłość technologia DLP®-Link™ o częstotliwości 120 Hz.
  • Prawie całkowity brak cieni i odblasków – dzięki ultrakrótkiemu rzutowi.
  • Doskonałe możliwości podłączania – dzięki licznym złączom analogowym i cyfrowym oraz obsłudze sieci.
  • Dołączony zestaw do montażu na ścianie – pozwala na szybkie i proste zainstalowanie urządzenia i jest zgodny z systemami umożliwiającymi regulację wysokości.
  • Szeroki ekran – dodatkowa przestrzeń przy prezentacjach i materiałach wideo przygotowanych w natywnych proporcjach obrazu – bez utraty jakości wynikającej ze skalowania formatu
  • Darmowa licencja na oprogramowanie DisplayNote Presenter - prezentacja i współdzielenie treści oraz współpraca z wieloma uczestnikami na wielu urządzeniach (dostępne do maj 2014 r.). Odwiedź witrynę www.displaynote-nec.com.
  • Darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.
  • Special Characteristics - Długi czas życia lampy; Gniazdo zabezpieczające typu K-Slot; Inteligente system zarządzania energią; Możliwość wyświetlania obrazów 3D; NaViSet Administrator 2; Plug & Play; Ręczna regulacja kompensacji koloru ściany; Ręczna, pionowa korekcja efektu trapezowego (V= ±15°); Sześciosegmentowe koło kolorów; Szybki start i szybkie wyłączanie; Technologie BrilliantColor™ i VIDI ; Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym użyciem; Opakowania w 100% recyklowalne; Zielony przycisk na pilocie ECO i AV mute; Zgodność z RoHs; Certyfikat TCO ; WEEE; Zgodność z ErP; Zredukowane zużycie energii. Tylko 0,5W w trybie stand-by; Oprogramowanie do planowania trybu pracy

Jeżeli chcą Państwo zakupić produkt zapraszamy do naszego sklepu Projektor.pl
Zapytaj o produkt  NEC U310W(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne