Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » NEC

NEC PE401H

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Rozdzielczość 1080p przy kontraście 2000:1 gwarantuje doskonałą jakość obrazu podczas wyświetlania treści o bardzo dużym stopniu szczegółowości oraz filmów w wysokiej jakości. Dzięki wsparciu technologii HDMI 3D nawet materiały 3D z odtwarzaczy Blu-Ray są prezentowane w olśniewającej jakości obrazu. Z kolei kompaktowa konstrukcja i duży zoom optyczny 1,7x zapewniają możliwość swobodnego umieszczania projektora w pomieszczeniu bez zbytniej ingerencji w ogólny wystrój i charakter danego miejsca. Znaczna liczba opcji wejścia umożliwia podłączenie każdego typu cyfrowych i analogowych sygnałów wejściowych, a opcjonalny adapter na potrzeby technologii Intel® WiDi pozwala na bezprzewodową, bardzo szybką transmisję materiału audio i wideo w doskonałej jakości.

Dzięki jasności rzędu 4000 ANSI lumenów ten bardzo kompaktowy projektor zaleca się stosować z ekranami o rozmiarze do 300", co oznacza, że urządzenie to doskonale sprawdzi się w średnich i dużych salach konferencyjnych oraz w salach wykładowych.

  • Projekcje na dużym ekranie po przystępnych cenach - idealne do większych obiektów i audytoriów korporacyjnych i edukacyjnych.
  • Kompletny zestaw opcji podłączania i odtwarzania mediów - ompletny zestaw opcji podłączania i odtwarzania mediów - bogaty wybór interfejsów i gwarancji odtwarzania wszystkich najważniejszych formatów multimedialnych sprosta aktualnym potrzebom związanym z odczytem danych.
  • Darmowa licencja na oprogramowanie DisplayNote Presenter - prezentacja i współdzielenie treści oraz współpraca z wieloma uczestnikami na wielu urządzeniach (dostępne do maj 2014 r.). Odwiedź witrynę www.displaynote-nec.com.
  • Darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.
  • Special Characteristics - Automatyczny start i automatyczne wyłączanie; Blokada klawiszy OSD; Crestron RoomView; Funkcja Direct Power-Off; Funkcja lupy; Funkcja wirtualnego pilota; Gniazdo zabezpieczające typu K-Slot; Korekcja koloru ściany; LAN; Menu OSD w 20 językach; NaViSet Administrator 2; Obsługa technologii Full 3D DLP® LINK; Off-Timer; Ręczna, pionowa korekcja efektu trapezowego (V= ±40°); Zabezpieczenie hasłem; Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym użyciem; Opakowania w 100% recyklowalne; Zgodność z RoHs; Opakowania Eko; Zgodność z ErP; Zredukowane zużycie energii. Tylko 0,4W w trybie stand-by; Centralne zarządzanie zasobami i funkcje zegara dzięki darmowemu oprogramowaniu sterującemu z poziomu komputera PC (PC Control Utility).Zapytaj o produkt  NEC PE401H(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne