Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Epson

Epson EB-1970W

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Wysoka jakość

Profesjonaliści mogą oglądać prezentacje o niespotykanej dotąd wyrazistości dzięki rozdzielczości WXGA, oferowanej przez model EB-1970W, która jest dopasowana do rozdzielczości i współczynnika proporcji obrazu większości laptopów. Wszystkie szczegóły są dokładnie widoczne, nawet w świetle dziennym, dzięki jasności 5000 lumenów.

Bardziej wyraziste kolory

Własna technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm.

Łatwe konfigurowanie

Dzięki zawartym funkcjom asystenta ostrości, korekcji geometrii obrazu i dopasowania do ekranu konfiguracja jest prosta, a opcje elastycznej łączności zapewniają dwa porty HDMI i przewodowa sieć LAN.

Udostępnianie treści

Treści takie jak wideokonferencje i prezentacje z różnych źródeł, mogą być wyświetlane na dzielonym ekranie (podczas używania funkcji Split-screen). Oprogramowanie Multi-PC Projection obsługuje do 50 komputerów przeznaczonych do wspólnej pracy podczas dużych spotkań.

Wbudowane głośniki

Firma Epson dostrzega, że filmy są coraz częściej wykorzystywane w ramach prezentacji, zatem oprócz obrazu w wysokiej rozdzielczości, ten projektor biznesowy oferuje także wbudowane głośniki 16 W.

Najważniejsze cechy:

Bardzo jasne obrazy - natężenie światła białego i barwnego: 5000 lumenów

Wysoka jakość obrazu - żywe kolory dzięki technologii 3LCD

Szeroka paleta złącz - dzięki wejściom HDMI i przewodowej sieci LAN

Asystent ostrości - łatwy w użyciu obraz kontrolny

Funkcja podziału ekranu (Split-screen) - można jednocześnie wyświetlać prezentacje i wideokonferencje
Zapytaj o produkt  Epson EB-1970W(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne