Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Epson

Epson EB-W28

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Łatwe udostępnianie

Udostępnienie szerszej publiczności tego, co widzisz na urządzeniu inteligentnym, nigdy nie było prostsze. Dzięki funkcji kodów QR w aplikacji iProjection można za pomocą dowolnego smartfona lub tabletu, na którym zainstalowano bezpłatną aplikację iProjection, zeskanować kod QR wyświetlany przez projektor EB-W28, by od razu podłączyć się i udostępniać treści1.

Niezrównana jakość obrazu

Dzięki rozdzielczości WXGA, współczynnikowi kontrastu 10 000:1 i jasności 3000 lumenów technologia 3LCD zapewnia wyraziste obrazy, jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm.

Model przenośny

Projektor EB-W28 można bez trudu przenosić pomiędzy salami konferencyjnymi lub zainstalować w sali posiedzeń.

Łatwe ustawianie

Zoom optyczny 1,2x oraz pionowa i pozioma korekcja geometrii obrazu ułatwiają dostosowanie obrazu do potrzeb.

Funkcje biznesowe

Podczas spotkań można skorzystać z funkcji dzielenia ekranu. Oprogramowanie Multi-PC Projection umożliwiające moderację i udostępnianie zawartości przez nawet 50 użytkowników oraz oprogramowanie Epson Network Projection przeznaczone do udostępniania niestandardowych ustawień grupie projektorów.

Łatwa instalacja w salach konferencyjnych

Funkcja kopiowania ustawień menu ekranowego (OSD, On Screen Display) oraz możliwość aktualizowania oprogramowania sprzętowego przez port USB ułatwia konfigurowanie i obsługę wielu projektorów w kilku salach konferencyjnych.

1 Funkcja kodów QR wymaga aplikacji iProjection, dostępnej dla urządzeń z systemami Android i iOS
Zapytaj o produkt  Epson EB-W28(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne