Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Epson

Epson EB-1940W

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Wygodna obsługa

Projektor Epson EB-1940W to kompaktowe i przenośne urządzenie, które łączy w sobie wysoką jakość obrazu oraz przydatne funkcje i jest przystępne cenowo. Nadaje się idealnie do zastosowań firmowych i edukacyjnych, ponieważ można zainstalować go w salach spotkań, jak i postawić na biurku w dowolnym pomieszczeniu.

Obraz wysokiej jakości

Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD firmy Epson gwarantującej wysoką jakość obrazu, projektor EB-1940W zapewnia żywe i naturalne kolory oraz taką samą, wysoką moc światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym.

Łączność

Projektor EB-1940W wyposażono w gniazdo DisplayPort, pozwalające na łatwe wyświetlanie treści audio i wideo w wysokiej rozdzielczości.

Wydajność pracy

Zwiększ wydajność pracy dzięki licznym funkcjom projektora EB-1940W, na przykład funkcji Quick Corner.

Jeżeli chcą Państwo zakupić produkt zapraszamy do naszego sklepu Projektor.pl
Zapytaj o produkt  Epson EB-1940W(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne