Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Epson

Epson EB-1776W

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Idealny do prowadzenia prezentacji u klienta

Oferowane przez projektor EB-1776W funkcje ułatwiają jego szybkie uruchamianie i konfigurację oraz natychmiastowe wyłączanie, dzięki czemu użytkownicy nie tracą czasu na rozgrzewanie i chłodzenie urządzenia. Niska waga, kompaktowe wymiary oraz wygodny futerał podróżny ułatwiają transport projektora.

Szybsza konfiguracja

Szybka i wydajna łączność Wi-Fi umożliwia łatwe prowadzenie bezprzewodowych prezentacji z laptopa, co jest idealnym rozwiązaniem podczas pracy pod presją czasu. Użytkownik może też cieszyć się większą wszechstronnością rozwiązań, ponieważ nie musi siedzieć blisko projektora.

Perfekcyjny obraz za każdym razem

Prowadzona w czasie rzeczywistym korekcja geometrii obrazu automatycznie dostosowuje i optymalizuje obraz pod kątem wykorzystywanego ekranu. Ta technologia firmy Epson pozwala na nieustanną kontrolę i dostosowywanie obrazu przez cały czas trwania prezentacji, co idealnie sprawdza się np. w przypadku niezamierzonego przesunięcia projektora podczas prowadzenia prezentacji lub przy podawaniu słuchaczom notatek.

Prezentacja z dwóch różnych źródeł

Dostępna podczas prezentacji funkcja dzielenia ekranu pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych źródeł. Jednym z nich może być drugi laptop lub wizualizer Epson USB, co zwiększa atrakcyjność i wszechstronność prowadzonych prezentacji.

Praca bez komputera

Obrazy można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB, co pozwala ograniczyć ilość przenoszonego sprzętu. Nowa, udoskonalona funkcja pokazu slajdów pozwala na wyświetlanie plików PDF, zdjęć, plików JPEG oraz Motion JPEG.

Prezentacje ze smartfona

Projektor EB-1776W obsługuje aplikację iProjection firmy Epson. Po pobraniu jej na smartfon, użytkownicy mogą bezprzewodowo wyświetlać na projektorze dokumenty Word, Excel, PowerPoint, Keynote i PDF (pliki Word (doc, docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (ppt, pptx) stworzone przy użyciu pakietu Office 2004 lub nowszego oraz Keynote i PDF), dodatkowo zwiększając atrakcyjność swoich mobilnych prezentacji.

Najwyższa jakość

Projektor wykorzystuje technologię 3LCD firmy Epson, która gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego o wartości do 3000 lumenów pozwala na prowadzenie prezentacji w ciągu dnia bez wyłączania światła, a wejście HDMI umożliwia wyświetlanie materiałów w najwyższej jakości.
Zapytaj o produkt  Epson EB-1776W(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne