Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory instalacyjne » Panasonic

Panasonic PT-DW530

Opis|Specyfikacja techniczna

Projektor multimedialny Panasonic PT-DW530 to urządzenie o rozdzielczości WXGA (1280x800) i jasności 4000 ANSI. Funkcja RGB Booster zapewnia wysoką jakość obrazu na takim poziomie jasności i reprodukcji barw, dzięki któremu każdy kolor jest wyszczególniony. W połączeniu z opatentowaną przez Panasonic technologią Vivid Color Control z systemem Lamp  Modulation Drive w projektorach DLP™ z jednym chipem zapewnia wyświetlanie jasnych i wyraźnych kolorów. Unikalny system korekcji obrazu Detail Clarity Processor 3 firmy Panasonic poprawia niezależnie każdy fragment obrazu. Funkcja Daylight View Premium poprawia jakość obrazu, aby wyświetlać wyraźne, jasne obrazu nawet w jasnych pomieszczeniach.

Jeśli, ze względu na jakość urządzenia źródłowego lub użytych kabli, wyświetlany obraz nie jest stabilny, oryginalny poziom czerni i bieli może nie być idealnie odwzorowany. Dzięki projektorom z serii PT-DW530 można wyświetlić przebieg czerni i bieli na ekranie i dostosować ustawienia automatycznie lub ręcznie. PT-DW530 może jednocześnie wyświetlać obraz z dwóch źródeł na jednym ekranie.

Nowo zaprojektowany system chłodzenia zapewnia optymalny przebieg powietrza wewnątrz urządzenia. Dzięki temu efektywność chłodzenia jest dużo lepsza i pozwala na użycie projektora nawet przy wysokich temperaturach do 45 °C. Nowy system chłodzenia połączony z odporną na kurz konstrukcją opartą na zamkniętym bloku optycznym pozwala wydłużyć cykl wymiany lampy i filtra powietrza do 2000 godzin. To znacznie zmniejsza koszty utrzymania projektora.Projektor charakteryzuje się cichą pracą nie przekraczającą 29dB w trybie ekonomicznym.

Projektory z serii PT-DW530 można obracać w pionie w zakresie 360°. Oznacza to, że można zainstalować projektor pod każdym kątem dostosowując go do różnych warunków instalacji. Centralne umieszczenie obiektywu i symetryczny design zapewniają łatwość instalacji.


Specyfikacja producenta (en) pobierz (pdf)
Zapytaj o produkt  Panasonic PT-DW530(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne