Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Panasonic

Panasonic PT-VZ575NE

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

DIGITAL LINK - jeden kabel, wiele możliwości

DIGITAL LINK - jeden kabel, wiele możliwościProjektor Panasonic PT-VZ575NE to urządzenie będące odpowiedzią na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie, przesyłania wysokiej jakości sygnału audio i video na duże odległości. Udaje się to dzięki nowoczesnej funkcji Digital Link. Będąc kompatybilna ze standardem HDBaseT™ transmisja sygnału audio/wideo odbywa się za pomocą jednego przewodu sieciowego przez złącze RJ45. Digital Link to doskonałe rozwiązanie dla biznesu (sale konferencyjne) i edukacji (małe, średnie klasy, sale wykładowe, sale seminaryjne).

Do największych zalet technologii Digital Link należą:

  • redukcja okablowania, idealne zastosowanie dla instalacji sufitowych
  • redukcja kosztów modernizacji systemu sterowania
  • redukcja kosztów oprogramowania sterującego
  • niskie koszty instalacji
  • zmniejszona możliwość awarii systemu
  • transmisja sygnału do 100 m za pomocą kabla CAT5e (STP) za pomocą złącza RJ45
  • cyfrowe połączenie z HDMI
  • transmisja nieskompresowanego sygnału obrazu, w jakości HD, dźwięku
  • sterowanie urządzeniem
  • eliminacja możliwości degradacji obrazu oraz dźwięku

Porównanie systemu Digital Link z tradycyjnymi systemami.
W połączeniu z opcjonalnym transmiterem/przełącznikiem firmy Panasonic model ET-YFB100G, bądź też urządzeniami kompatybilnymi (Crestron, Extron, Gefen, Kramer, Atlona) instalacja projektora jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Bez potrzeby stosowania zewnętrznych odbiorników, wielu kabli. Dzięki temu użytkownik eliminuje dodatkowe koszty. Zachowując doskonałą, cyfrową transmisję sygnału.

Porównanie systemu Digital Link z tradycyjnymi systemami

Wolność od kabli

Projektor został wyposażony w 2 wejścia USB, umożliwiające odtwarzanie filmów bezpośrednio ze sticka. Zastosowano także technologię Miracast, pozwalającą wyświetlać obrazy z urządzeń mobilnych. Urządzenie można skonfigurować w sieci bezprzewodowej, dzięki zamontowanej karcie WiFi obsługującej standardy a/b/g/n.

Jasność i wyrazistość

Niezwykłą jasność 4800 lm i kontrast 10000:1 osiągnięto w łatwym do przenoszenia, kompaktowym urządzeniu ważącym 4,8 kg. Jasny i wyraźny obraz o rozdzielczości WUXGA, rozszerza możliwości stosowania projektora. Natomiast kompaktowa, lekka obudowa ułatwia przeniesienie go z jednego pomieszczenia do drugiego lub zabranie do siedziby klienta w celu przeprowadzenia prezentacji na miejscu.

Cicha praca

Specjalna konstrukcja utrzymuje hałas na poziomie 29 dB, więc szum wentylatora jest niemal niesłyszalny. Pomaga to uczestnikom skupić się na prelekcji podczas prezentacji lub na obrazach wyświetlanych na ekranie, gdy prelegent nie przemawia

Duży zakres ustawień obrazu

Dzięki specjalnej technologi Lens Shift możliwe jest przesunięcie obrazu w pionie aż o 40%. Jest to korekcja na poziomie samego obiektywa, dzięki czemu nie ma potrzeby fizycznie przestawić projektor. W celu jak najlepszej konfiguracji sprzętu i dostosowania do miejscowych potrzeb, zastosowano korekcję trapezową obrazu. Korekcja trapezowa jest możliwa względem obu osi (pionowej i poziomej). W tym modelu zakres takiej korekcji to +/- 25% na oś poziomą i +/-30% na oś pionową.

Technologia Daylight View Basic

Pracę projektora wspiera technologia Daylight View Basic, która za pomocą czujnika światła dostosowuje kolor i poziom jasności półtonów do natężenia oświetlenia zewnętrznego. Dzięki temu obraz staje się bardziej wyraźny w jasnych pomieszczeniach.

Technologia Daylight View Basic

Żywotność 7.000 godzin

Gdy moc lampy jest ustawiona w tryb ECO, może ona działać nawet 7 000 godzin bez konieczności wymiany. Przyczynia się to również do obniżenia kosztów konserwacji i eksploatacji.
Zapytaj o produkt  Panasonic PT-VZ575NE(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne