Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Panasonic

Panasonic PT-VX410Z

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Jasny i wyraźny obraz rozszerza możliwości stosowania projektora. Natomiast kompaktowa, lekka obudowa ułatwia przeniesienie go z jednego pomieszczenia do drugiego lub zabranie do siedziby klienta w celu przeprowadzenia prezentacji na miejscu.

Cicha praca

Specjalna konstrukcja utrzymuje hałas na poziomie 29 dB, więc szum wentylatora jest niemal niesłyszalny. Pomaga to uczestnikom skupić się na prelekcji podczas prezentacji lub na obrazach wyświetlanych na ekranie, gdy prelegent nie przemawia.

Technologia Daylight View Basic

Pracę projektora wspiera technologia Daylight View Basic, która za pomocą czujnika światła dostosowuje kolor i poziom jasności półtonów do natężenia oświetlenia zewnętrznego. Dzięki temu obraz staje się bardziej wyraźny w jasnych pomieszczeniach.

Technologia Daylight View Basic

Żywotność 6.000 godzin

Gdy moc lampy jest ustawiona w tryb ECO, może ona działać nawet 6 000 godzin bez konieczności wymiany. Przyczynia się to również do obniżenia kosztów konserwacji i eksploatacji.

Łatwa konfiguracja wielu funkcji

Automatyczne wyszukiwanie sygnału wejściowego - to funkcja automatycznie wykrywająca sygnał wejściowy i wybierająca kanał wejściowy w oparciu o sygnał. Dzięki temu rozpoczęcie prezentacji odbywa się bez skomplikowanej, wymaganej konfiguracji.
Korekcja efektu trapezowego (Keystone) - funkcja ta pozwala na usunięcie efektu trapezu wzdłuż pionowej osi dając optymalny, prostokątny obraz. Cała operacja odbywa się w czasie rzeczywistym.
Color-board i Blackboard - to tryby dostosowania kolorów w celu zapewnienia wysokiej jakości projekcji w pomieszczeniach, które nie mają klasycznego białego ekranu.
Funkcja wejścia Guidance - jeżeli sygnał wejściowy nie może być wykryty, funkcja Guidance wyświetli instrukcje połączenia na ekranie projektora, w celu łatwej instalacji.

Dźwięk bezpośrednio z projektora

Dzięki 10 watowym głośnikom oraz możliwości podłączenia mikrofonu do projektora, dodatkowy zewnętrzny system nagłośnieniowy, staje się zbyteczny. Oprawa audio prezentacji staje się prosta w realizacji i skuteczna.
Zapytaj o produkt  Panasonic PT-VX410Z(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne