Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Panasonic

Panasonic PT-LX300

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Jasność i wyrazistość

Niezwykłą jasność 3000 lm i kontrast 4000:1 osiągnięto w łatwym do przenoszenia, kompaktowym urządzeniu ważącym maksymalnie do 2,3 kg. Jasny i wyraźny obraz rozszerza możliwości stosowania projektora. Natomiast kompaktowa, lekka obudowa ułatwia przeniesienie go z jednego pomieszczenia do drugiego lub zabranie do siedziby klienta w celu przeprowadzenia prezentacji na miejscu.

Cicha praca

Specjalna konstrukcja utrzymuje hałas na poziomie 29 dB, więc szum wentylatora jest niemal niesłyszalny. Pomaga to uczestnikom skupić się na prelekcji podczas prezentacji lub na obrazach wyświetlanych na ekranie, gdy prelegent nie przemawia.

Inteligentny system sterowania lampą

W trybie Auto inteligentny system sterowania lampą automatycznie dostosowuje moc lampy do jasności wyświetlanego obrazu i ogranicza ją nawet o 64%.*Działa on w połączeniu z systemem korekcji przesunięcia kolorów, który koryguje przesunięcie balansu kolorów pojawiające się podczas spadku mocy lampy. W rezultacie zużycie energii zostaje skutecznie ograniczone przy zachowaniu doskonałej reprodukcji kolorów.

Żywotność 10.000 godzin

Gdy moc lampy jest ustawiona w tryb AUTO, może ona działać nawet 10 000 godzin bez konieczności wymiany. Przyczynia się to również do obniżenia kosztów konserwacji i eksploatacji.
UWAGA:W trybie AUTO projektor automatycznie kontroluje obraz przez ustawianie optymalnej mocy wyjściowej lampy.
Zapytaj o produkt  Panasonic PT-LX300(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne