Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Panasonic

Panasonic PT-ST10E

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia

Dzięki jasności 2800 ANSI lumenów i rozdzielczości XGA (1024x768) projektor sprawdzi się także w dobrze oświetlonych pomieszczeniach i klasach szkolnych, współpracując z interaktywnymi tablicami. 

Funkcja automatycznej konfiguracji (automatic setup) dostosowuje parametry projekcji do aktualnego źródła sygnału wideo, natomiast zakres korekcji pionowego zniekształcenia trapezowego (vertical keystone) umożliwia instalację projektora np. wysoko pod sufitem w szkolnej klasie.

Nowy model LCD został wyposażony w szereg gniazd sygnałowych i połączeniowych, a także gniazdo sieciowe RJ45 umożliwiające monitorowanie pracy i ustawianie funkcji projektora poprzez sieć LAN.

Najważniejsze cechy Panasonic PT-ST10E:

  • Obiektyw szerokokątny do wielu zastosowań
  • Wysoka jasność 2800 ANSI lm
  • Złącza sterujące RS232 i RJ-45 (LAN)
  • Żywotność lampy do 3.000 godzin (tryb ECO)
  • Zestaw złącz (2xVGA, Composite, S-Video, Audio) i głośnik 1W
Wysoką jakość urządzeń projekcyjnych firmy Panaosnic, potwierdza udzielana 3 letnia gwarancja na projektor w trybie door-to-door (wysyłki na koszt serwisu) oraz 6 miesięcy na źródło światła.

Specyfikacja producenta pobierz (pdf)Zapytaj o produkt  Panasonic PT-ST10E(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne