Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Panasonic

Panasonic PT-LB90NT

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia

Prezentacyjny projektor LCD Panasonic PT-LB90NT to solidny i kompaktowy, wyposażony w nowoczesną lampę o żywotności do 5.000 godzin (w trybie ECO) sprzęt do użytku domowego i biurowego. Jasność 2200 ANSI lumenów powoduje, że może być używany nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Ponadto charakteryzuje się rozdzielczością obrazu XGA (1024x768), kontrastem 500:1 i jasnością 3500 ANSI lumenów. W połączeniu z cichą pracą idealnie nadaje się do użytku w szkołach, na uczelniach i w ośrodkach szkoleniowych. Inteligentny system zarzadzania energią pozwala projektorowi być odpornym na skoki napięcia. Mimo tego, że jest to typowy przenośny projektor, ma mozliwość montażu na biurku czy suficie.

Wyposażony jest w obiektyw z 1,2 - krotnym zoomem optycznym, który pozwoli uzyskać duży obraz, nawet przy ustawieniu urządzenia w niewielkiej odległości od ekranu. Daje to też możliwości w zakresie umiejscowienia projektora w sali. Korekcję pionowego zniekształcenia trapezowego można dokonać w zakresie +/- 30 stopni.

PT-LB90NT posiada wbudowany moduł sieciowy LAN oraz WIFI IEEE 802.11b/g. Dzięki temu możliwe jest zdalne kontrolowanie i zarządzanie urządzeniem. Oprócz tego projektor może samodzielnie informować o swoim stanie pracy, wysyłać raporty pocztą elektroniczną na wyznaczony adres administratora.

Model Panasonic waży zaledwie 2.96 kg, co zapewnia duża mobilność. Charakteryzuje się cichą pracą na poziomie 29 dB w trybie Eco. Urządzenie należy do energooszczędnych i w trybie gotowości zużywa mniej niż 1 W.

Projektor jest objęty trzyletnią gwarancją na urządzenie oraz 6 miesięcy lub 500 godzin na lampę.

Specyfikacja producenta pobierz (pdf)
Zapytaj o produkt  Panasonic PT-LB90NT(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne