Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mail



treść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Ekrany projekcyjne » Ekrany rozwijane elektrycznie

Nazwa: Producent: Oferta dla:
Rodzaj powierzchni: Format obrazu: Szerokość [cm]: do
   

  Ekrany rozwijane elektrycznie



Projecta Compact Electrol
produktów: 45
Ekran rozwijany elektrycznie, przeznaczony do montażu ściennego lub sufitowego. Estetyczna obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów, niezawodny mechanizm rozwijający oraz szeroki wybór rozmiarów i powierzchni.
Ekran posiada czarne ramki po lewej i prawej stronie powierzchni.
Dostępne wymiary:
Standard 1:1 - 160x160, 180x180, 200x200, 240x240 cm
Video 4:3 - 123x160, 138x180, 153x200, 183x240, 213x280, 228x300 cm
Wide 16:9 - 90x160, 102x180, 117x200, 139x240, 162x280, 173x300 cm


Ekran wyposażony jest w wyłącznik ścienny.
Idealny do zastosowań domowych, szkolnych i biznesowych
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 120kb)




AVTek Cinema Electric Screen
produktów: 2
Electric Screen firmy AVTek to seria doskonałych ekranów elektrycznie rozwijanych przeznaczonych do kina domowego. Wytrzymała konstrukcja oraz metalowa obudowa sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe i odporne na długotrwałą eksploatację.

Powierzchnia MattGrey zwiększająca kontrast z czarnymi ramkami i szerokim pasem górnym (BT - Black Top).

Instrukcja obsługi: pobierz (pdf, 1.2 MB)




AVTek Video Electric Screen
produktów: 4
Electric Screen firmy AVTek to seria doskonałych ekranów elektrycznie rozwijanych przeznaczonych do szerokich zastosowań prezentacyjnych, zwłaszcza biznesowych. Wytrzymała konstrukcja oraz metalowa obudowa sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe i odporne na długotrwałą eksploatację.

Powierzchnia biała uniwersalna z czarnymi ramkami i szerokim pasem górnym (BT - Black Top).

Instrukcja obsługi: pobierz (pdf, 1.2 MB)




Adeo Motorized Elegance
produktów: 91
Ekrany rozwijane Adeo Motorized są to wysokiej jakości, kompaktowe, lekkie, proste w instalacji i najczęściej wybierane przez klientów ekrany projekcyjne. Wersja bez napinaczy.

Ekrany dostępne w formatach 1:1, 4:3 i 16:9 oraz wymiarach od 160 do 400 cm szerokości całkowitej.
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 240kB)




Adeo Motorized Professional
produktów: 65
Ekrany rozwijane Adeo Motorized są to wysokiej jakości, kompaktowe, lekkie, proste w instalacji i najczęściej wybierane przez klientów ekrany projekcyjne. Wersja bez napinaczy.

Ekrany dostępne w formatach 1:1, 4:3 i 16:9 oraz wymiarach od 160 do 400 cm szerokości całkowitej.
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 240kB)




Adeo Tensio Motorized Elegance
produktów: 30
Innowacyjne, kompaktowe, lekkie i łatwe w instalacji ekrany elektrycznie rozwijane z napinaczami. Ekran posiada czarne ramki o szerokości 5cm, wykonane metodą wysokiej jakości czołowego
zgrzewu białego i czarnego PVC.

Ekrany dostępne w formatach 4:3 i 16:9 oraz wymiarach od 200 do 400 cm szerokości całkowitej.
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 240kB)




Adeo Incell
produktów: 71
Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona do zabudowy sufitowej, dedykowana dla wszystkich typów klientów- do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Specyfikacja: producenta pobierz (pdf, 2.76MB)




Projecta Elpro Electrol
produktów: 82

Podstawowy ekran naścienny rozwijany elektrycznie o estetycznej budowie oraz łatwym mechanizmie rozwijającym. Szeroki wybór rozmiarów i powierzchni.

Dostępne wymiary: Standard (od 160x160 do 300x300 cm), Video (od 160x123 do 300x228 cm), Wide (od 160x90 do 300x173 cm).

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 137kB)





Projecta Elpro Large Electrol
produktów: 16
Elpro Large electrol to seria wysokiej jakości, dużych elektrycznie rozwijanych ekranów naściennych, dostępnych z wysokiej jakości powierzchnią w szerokościach od 3.5 do 5 metrów.

Dostępne wymiary: Standard (350x350 cm oraz 400x400 cm), Video (od 400x300 cm do 500x365 cm).

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 99kB)




Projecta GiantKing Electrol
produktów: 11
GiantKing electrol to seria elektrycznie rozwijanych ekranów naściennych o estetycznej budowie przeznaczona do dużych pomieszczeń.

Dostępne wymiary: Video (od 700x550 cm do 1000x600 cm).

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 105kB)




Projecta VariVision Electrol
produktów: 8

Ekran o regulowanym formacie powierzchni, rozwijany elektrycznie o estetycznej budowie z aluminium koloru czarnego. Ekran oferuje trzy różne formaty wyświetlanego obrazu: 4:3 (video), 16:9 (HDTV) oraz 1:2.35.
Dostępne wymiary (szerokość ekranu): 160 cm, 180 cm, 200 cm, 240 cm.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 168kB)





Adeo Alumax
produktów: 2
Ekran elektryczny zaprojektowany na potrzeby dużych sal konferencyjnych i widowiskowych, auli.
Specjalna procedura produkcji pozwala uzyskać doskonałą gładkość powierzchni projekcyjnej.

Ekrany dostępne w formacie w wymiarach 512 i 612 cm szerokości całkowitej.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 2.76MB)




Adeo Alumid
produktów: 14
Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych średniego formatu (350-450cm szerokości), dedykowana do profesjonalnych instalacji AV, ze szczególnym uwzględnieniem sal konferencyjnych, widowiskowych, auli.

pobierz (pdf, 1.7MB)




Adeo Biformat
produktów: 5
Linia wysokiej jakości ekranów dedykowana w szczególności do sektora kina domowego. Biformat, nowość w ofercie Adeo Screen, daje użytkownikowi możliwość korzystania z ekranu posiadającego dwa wybrane przez niego formaty obrazu (na etapie zamawiania ekranu).

pobierz (pdf, 234 kB)




Adeo Multiformat
produktów: 5
Linia wysokiej jakości ekranów dedykowana w szczególności do sektora kina domowego. Multiformat, nowość w ofercie Adeo Screen daje użytkownikowi możliwość korzystania z ekranu o wielu różnych formatach, przy zachowaniu czarnych ramek dookoła powierzchni roboczej w każdym z ustawień.

pobierz (pdf, 234 kB)




Adeo Tensio Alumid
produktów: 7
Ekrany z napinaczami świadczą o wysiłku jaki Adeo Screen wkłada w rozwój nowych, innowacyjnych produktów. Nowa strategia marketingowa firmy przewiduje rozszerzanie asortymentu o nowe modele - produkty klasy premium, dostosowane do oczekiwań rynku, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej wymagających użytkowników.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 1.6MB)




Adeo Tensio Classic Incell
produktów: 41
Firma Adeo Screen opracowała własny projekt najwyższej jakości ekranu przeznaczonego do zabudowy sufitowej, a więc do instalacji wszędzie tam gdzie klient oczekuje całkowitego ukrycia ekranu w suficie. Ekrany Tensio Classic Incell wyposażone są w klasyczny system napinaczy - elastyczna linka napina boczne krawędzie ekranu, co pozwala uzyskać idealnie gładką powierznię projekcyjną.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 1.2MB)




Adeo Tensio Classic Professional
produktów: 30
Linia ekranów projekcyjnych przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, dedykowana dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferenyjnych oraz do użytku w kinie domowym. Ekrany z napinaczami świadczą o wysiłku jaki Adeo Screen wkłada w rozwój nowych, innowacyjnych produktów. Nowa strategia marketingowa firmy przewiduje rozszerzanie asortymentu o nowe modele - produkty klasy premium, dostosowane do oczekiwań rynku, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej wymagających użytkowników.


Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 2 MB)




Adeo Tensio Motorized Professional
produktów: 30
Innowacyjne, kompaktowe, lekkie i łatwe w instalacji ekrany elektrycznie rozwijane z napinaczami. Ekran posiada czarne ramki o szerokości 5cm, wykonane metodą wysokiej jakości czołowego
zgrzewu białego i czarnego PVC.

Ekrany dostępne w formatach 4:3 i 16:9 oraz wymiarach od 200 do 400 cm szerokości całkowitej.
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 240kB)




Avers Cumulus X
produktów: 93
Cumulus X to seria, która wyznacza standardy wśród ekranów rozwijanych elektrycznie. Dostepne są ekrany o podstawie od 180 do 350 cm w nowej atrakcyjnej kasecie wykonanej z aluminium malowanego na kolor biały. Możliwe są do wyboru wstawki kolorystyczne w obudowie i listwie obciążającej powierzchnię projekcyjną.
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 403kB)




Avers Stratus
produktów: 65
Seria ekranów elektrycznie rozwijanych. Kaseta o przekroju owalnym wykonana z profilu aluminiowego malowanego na kolor biały z dolna listwą zamykającą. Boczne elementy zamykające kasetę wykonane z PVC. Silnik 125 W z gwarancją 5 - letnią z możliwością regulacji ustawień krańcowych.
Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 78kB)




Stewart ElectriScreen ElectriMask
produktów: 10
ElectriMask łączy w sobie zalety systemu maskującego z ekranem rozwijanym elektrycznie. System maskujący dostępny jest zarówno dla części poziomej jak i pionowej ekranu. Innowacyjna technika napinania powierzchni Tab-Guy® gwarantuje, że powierzchnia zawsze będzie doskonale napięta i zabezpieczona przed ewentualnym fałdowaniem.

Ekrany dostępne w formatach 4:3 i 16:9 w rozmiarach od 170x96 do 244x183 cm.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 491kB)




Stewart Luxus Model A ElectriScreen
produktów: 78
Ekran rozwijany elektrycznie. Innowacyjna technika napinania powierzchni Tab-Guy® gwarantuje, że powierzchnia zawsze będzie doskonale napięta i zabezpieczona przed ewentualnym fałdowaniem.
Obudowa dostępna w kolorze białym, czarnym oraz szarym.

Ekrany dostępne w formatach 4:3 i 16:9 w rozmiarach od 122x91 do 366x274 cm.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 365kB)




Stewart Stealth Trap Door ElectriScreen
produktów: 10
Doskonały do najbardziej eleganckich instalacji. Elektrycznie rozwijany ekran z dodatkowym mechanizmem bezszelestnie zamykającym obudowę po zwinięciu ekranu. Przeznaczony do instalacji wewnątrz sufitowej.

Ekrany dostępne w formatach 4:3 i 16:9 w rozmiarach od 122x91 do 244x183 cm.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 290kB)




Stewart Visionary ElectriScreen
produktów: 12
Elektrycznie rozwijany ekran przeznaczony do instalacji wewnątrz sufitowej. Stworzony by maksymalnie uprościć instalacje. W pierwszej kolejności możliwy jest montaż samej obudowy, a po zakończeniu prac budowlanych instalacja samego ekranu.

Ekrany dostępne w formatach 4:3 i 16:9 w rozmiarach od 122x91 do 305x229 cm.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 305kB)







(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne