Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Systemy wideokonferencyjne » Aver

Nazwa: Producent: Oferta dla:
   

  AverSystem wideokonferencyjny Aver EVC130

Wideokonferencja AVer EVC130 jest profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym przeznaczonym do pracy grupowej w salach konferencyjnych wszystkich branż. System charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do wydajności. AVer EVC130 wyposażony został w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (4x zoom cyfrowy) oraz kierunkowy mikrofon konferencyjny.
System wideokonferencyjny Aver HVC130

Wideokonferencja Aver HVC130 jest najbardziej uniwersalnym na rynku profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym High Resolution (720p) przeznaczonym do pracy grupowej w salach konferencyjnych wszystkich branż. Aver HVC130 wyposażony został w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (5x zoom optyczny) oraz wszechkierunkowy mikrofon konferencyjny.
System wideokonferencyjny Aver HVC330

Wideokonferencja AverComm HVC330 jest najbardziej uniwersalnym na rynku profesjonalnym systemem wideokonferencyjnym High Resolution (720p) przeznaczonym do pracy grupowej w salach konferencyjnych wszystkich branż. AverComm HVC300 wyposażony został w wysokiej klasy zewnętrzną kamerę PTZ (5x zoom optyczny), wszechkierunkowy mikrofon konferencyjny oraz możliwość nagrywania.
System Wideokonferencyjny AVer EVC300

System wideokonferencyjny w jakości Full HD z odświeżaniem 30 FPS. Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy. Kamera z bardzo szerokim polem widzenia.Aver EVC300 obsługuje wielopunktowe konferencje. Dzięki temu czterech uczestników może łączyć się ze sobą jednoczenie niezależnie od swojej lokalizacji.
System Wideokonferencyjny AVer EVC900

System wideokonferencyjny w jakości Full HD z odświeżaniem 30 FPS. Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy. Kamera z bardzo szerokim polem widzenia.Aver EVC900 obsługuje wielopunktowe konferencje. Dzięki temu dziesięciu uczestników może łączyć się ze sobą jednoczenie niezależnie od swojej lokalizacji.(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne