Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Rzutniki i wizualizery » Wizualizery » Qomo

Qomo QD3300

Opis

Bogaty zestaw złącz, rozdzielacz 2x2 VGA
Wszystkie modele posiadają 2 wejścia oraz 2 wyjścia  RGB, dzięki czemu urządzenie może pracować jako rozdzielacz sygnału VGA.

Wysokiej jakości system optyczny
Wysokiej klasy przetwornik obrazu CMOS w wysokiej rozdzielczości (od 1.3 do 2mpix) daje wierne odwzorowanie obrazu. Wszystkie modele posiadają zoom optyczny (od 5x do 22x) oraz zoom cyfrowy (10x), dające możliwość dokładnej analizy najdrobniejszych szczegółów oglądanego obiektu.

Sterowanie pracą projektora
Z poziomu wizualizera można sterować podstawowymi funkcjami projektora multimedialnego takimi jak włączanie/wyłączanie czy wybór źródła sygnału. Opcja ta ogranicza do minimum konieczność używania pilota do projektora, dzięki czemu może on być bezpiecznie zamknięty w szufladzie.

Wbudowana podświetlarka
Wbudowana w pulpit wizualizera podświetlarka daje możliwość oglądania np. negatywów fotograficznych, zdjęć RTG luf folii do rzutnika.

Dodatkowe oświetlenie LED
Wbudowane boczne lampy zapewniają doświetlenie obrazu w przyciemnionych salach. Technologia LED jest zimna w dotyku (bez oparzeń) i cechuje ją długa żywotność (nawet 10 lat).

Współpraca z PC i tablicą interaktywną
Obraz video można przesyłać (na żywo) do komputera przez port USB, co daje możliwość prowadzenia zdalnych wykładów lub rejestrowania zajęć w pliku na dysku. Połączenie z tablicą interaktywną daje dodatkowo możliwość prowadzenia notatek na nagrywanym obrazie, kopiowania obrazów do notatek z zajęć itd. Model ze sterownikiem Plug&Play -  działa od razu po podłączeniu do komputera bez konieczności instalowania oprogramowania.

Tryby pracy dedykowane do obrazów dynamicznych i statycznych
Pracując w trybie dynamicznego obrazu urządzenie eliminuje z ekranu efekt stroboskopu czyli kratkowania, wyświetlając płynny i gładki obraz podczas obserwacji obiektów będących w ruchu w czasie rzeczywistym. Tryb statyczny zapewnia poprawia dodatkowo parametry obrazu dostosowując je do obserwacji nieruchomych obiektów.

Dzielenie obrazu
Wizualizer daje możliwość zapamiętania do 16 obrazów (zdjęć). Dodatkowo, w trybie dzielenia obrazu istnieje możliwość wyświetlenia obok siebie aktualnego obrazu z kamery i innego, zapamiętanego. Można w ten sposób porównać np. treść zadania z pracą domową ucznia , rysunek techniczny z gotową próbką itp.

Zapytaj o produkt  Qomo QD3300(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne