Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory LED » Vivitek

Qumi Q2

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Małe jest piękne

Projektor Qumi Q2Projektor Qumi Q2 to styl, nowoczesność i zaskakująco lekkie urządzenie projekcyjne. To perfekcyjne uzupełnienie dla przenośnych smartphone'ów, laptopów i tabletów. Kieszonkowy projektor Qumi łączy w sobie elegancki design z innowacyjną technologią. Każdy, kto ceni styl w produkcie użytkowym, będzię usatysfakcjonowany błyszczącą obudową w kolorze czarnym lub białym. Żywe kolory, wyraźne detale obrazu, przekątna obrazu od 30" do 90" są dodatkową siłą Qumi, dzięki której oglądanie filmów sprawia przyjemność nawet w podróży. Mini projektor Qumi jest niewiele większy od dłoni. Dzięki niewielkim wymiarom oraz małej masie z łatwością zmieści się w małej torbie. Dzięki skorzystaniu z przenośnej baterii i modułu WiFi lub przenośnej pamięci, kable i przewody przy korzystaniu z Qumi stają się zbyteczne.

Wysoka rozdzielczość i duży format

Wysoka rozdzielczość WXGA (1.280 x 800), HD 720p oraz doskonały kontrast umożliwiają oglądanie wyraźnych i dokładnych cyfrowych obrazów HD sprawiających, że filmy "wychodzą z ekranu". Projektor o tak małych wymiarach jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej aż 90".

Ultra przenośny

Kieszonkowy, mniejszy od książki, lekki i poręczny, może być zabrany gdziekolwiek - zmieści się do torebki, teczki czy plecaka.

Wysoka jasność i źródło światła LED

Wyświetlanie obrazu w typowych warunkach oświetleniowych dzięki jasności do 300 ANSI lumenów. W Qumi wykorzystano ekologiczne źródło światła zapewniające żywe i głębokie kolory przy zachowaniu żywotności do 30.000 godzin.

Różnorodność podłączeń

Qumi jest doskonałym gadżetem użytkowym dla nowoczesnego społeczeństwa. Ten kieszonkowy projektor może być podłączony bezpośrednio do iPada, iPhone'a czy też innych smartphone'ów, laptopów Mac lub Windows aby wyświetlać filmy, programy telewizyjne jak również wydarzenia sportowe. Materiały można prezentować bez konieczności podłączania komputera lub telefonu - wystarczy skorzystać z pendrive'a bądź karty MicroSD, na której mamy zapisane dokumenty, zdjęcia z wakacji lub filmy.

Pozbądź się przewodów

Opcjonalna bateria oraz moduł WiFi, dzięki któremu połączysz się bezprzewodowo z komputerem pozwolą całkowicie wyeliminować przewody podczas korzystania z Qumi.

Przeglądanie dokumentów

Wygodne wyświetlanie popularnych formatów dokumentów takich jak Word, Excel, PowerPoint i Adobe PDF bezpośrednio z projektora, bez konieczności podłączenia do komputera.

Odtwarzacz multimedialny

Wbudowany w Qumi player plików multimedialnych umożliwia bezpośrednie odtwarzanie filmów, muzyki, grafiki. Projektor wspiera odtwarzanie z karty MicroSD lub pamięci USB muzycznych plików .mp3 oraz plików video w formatach .mpeg, DivX, H.264 oraz Windows Media Player.

Jeżeli chcą Państwo zakupić produkt zapraszamy do naszego sklepu Projektor.pl
Zapytaj o produkt   Qumi Q2(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne